User

Half Life 3 Sonunda geliyor.

Biliyorsunuz ki yıllardır dillerden Düşmeyen Half Life 3 Önümüzde ki ay Steam'da satışa sunulacak.
Half Life nın yapımcısı Marc Laidlew Valve den ayrılarak, Half Life 3 bekleyenleri üzmüştü. 
Fakat Half Life takipçilerin üzüntüsünü sevince bırakan geliştirici Richard Seabrook oyunu tek başına geliştirdi.
Half-Life: Opposing Force'un devamı niteliğinde olan ''Prospekt'' isimli oyun, önümüzdeki ay Steam'de satışa sunulacak.

Oyunun en güzel yanı ise Steam'da cep yakmayan bir fiyatla gelecek olması. Oyun önümüzdeki ay Steam üzerinden 16 TL ye satılacak. Oyun 13 farklı bölümlerden oluşacak.
Ben em baştaki trenden çıkamadığım için bıraktım oynamayı
(17-01-2016, Saat: 20:30)V_Groove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben em baştaki trenden çıkamadığım için bıraktım oynamayı

Birde internet kafede oynadığını düşünsene ? Sürenin yarısı gitti.
Bahsedilen içeriğin Half Life 3 ile uzaktan ve yakından hiç bir ilgisi yoktur. İnanmayınız, kanmayınız. Half Life 3 ileriki yıllarda çıkabilir.
(18-01-2016, Saat: 21:48)Rifleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsedilen içeriğin Half Life 3 ile uzaktan ve yakından hiç bir ilgisi yoktur. İnanmayınız, kanmayınız. Half Life 3 ileriki yıllarda çıkabilir.

Big GrinDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

aslında var, opfor'un devamıymış
(18-01-2016, Saat: 21:48)Rifleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsedilen içeriğin Half Life 3 ile uzaktan ve yakından hiç bir ilgisi yoktur. İnanmayınız, kanmayınız. Half Life 3 ileriki yıllarda çıkabilir.

Sen daha iyi bilirsin Half Life 3 baya koyu bir half life cısın.
yukarda resmi kaynak açıklama yapmış düzenlesene konuyu kardş
Half life 3 değil bu
Konunun şu habere göre düzenlenmesi gerekiyor

Link
vayyy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi