User

Kanada'ya gidiyorum
Herkese selam Z halkı. yakın zamanda Kanada'ya gidicem orada oturan bir tanıdıgım var bana davet göndericek ve bu davet üzerine oraya gidicem fakat simdiden az bilmiş oldugum ingilizcemi geliştirmek adına kurslara gidicem orada çalışmak daha kolay yaklaşık 3 saatlik araştırma yaptım ve elde ettiğim veriler doğrultusunda gerçekten gidilmesi(görülmesi) gereken yerlerden biryer (FAKAT SUANDA GÖRMÜŞ OLDUGUM BİR TEDAVİM VAR) Sorum şu ki aramızda giden veya başka bir bilgileri olan varsa paylaşabilir mi ? Veya Kanada'ya gitmek isteyen gezmek isteyen varsa elimden geldiğince davet konusunda yardımcı olabilirm
Facebook/bilal.der
imkanın varsa git dönme hayatını kurtar

youtubeda Kanada Rüyası ve Kanadalı Türk adında iki kanal var onları izle bir sürü bilgi sahibi olursun
Gidince zaten hep orda kalicam
Facebook/bilal.der
nasıl kalıcaksın? hangi imkanla? iltica muhabbeti var bu ara onunla ilgili mi?
(27-12-2017, Saat: 20:28)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nasıl kalıcaksın? hangi imkanla? iltica muhabbeti var bu ara onunla ilgili mi?

belirli bi zaman sonra mahkemeye müracaat ediyosun vatandaşlıkla ilgili kabul olma olasılığı %70 olarak geçiyormuş eğer birşey olurda red olursa birdaha hiçbir şekilde kanadaya giriş yapamıyormuşsun. Ben şuanda oraya öğrenci olarak gidicem konaklamamı devlet karsılayacak ben orda sadece kursa para vericem BU arada ilticada oluyo,mesela videolarda gördüm bazıları eşcinsel oldugum için türkiyeden dışlandım diyip kanadada vatandaslık alıyo bazıları ateistim beni cok yargılıyolar iyi davranmıyolar diyerektende alıyorlarmıs
Facebook/bilal.der
(27-12-2017, Saat: 20:49)Confused[BD] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2017, Saat: 20:28)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nasıl kalıcaksın? hangi imkanla? iltica muhabbeti var bu ara onunla ilgili mi?

belirli bi zaman sonra mahkemeye müracaat ediyosun vatandaşlıkla ilgili kabul olma olasılığı %70 olarak geçiyormuş eğer birşey olurda red olursa birdaha hiçbir şekilde kanadaya giriş yapamıyormuşsun. Ben şuanda oraya öğrenci olarak gidicem konaklamamı devlet karsılayacak ben orda sadece kursa para vericem BU arada ilticada oluyo,mesela videolarda gördüm bazıları eşcinsel oldugum için türkiyeden dışlandım diyip kanadada vatandaslık alıyo bazıları ateistim beni cok yargılıyolar iyi davranmıyolar diyerektende alıyorlarmıs

o mülteci muhabbeti çok abartılıyor ki mülteci olmakla göçmen olmak aynı şey değil.
Aynen cok abartiliyor bazilari turkiyede patlamalar oluyor can guvenligim yok diye gidiyo
Facebook/bilal.der
okul olayı iyiymiş oradan yürü

dediğim kanallara baktın mı?
Kanadali turku izliyorum baya iyi videolar cekiyor
Facebook/bilal.der
soğuk memleket yav

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi