User

Kanada'ya gidiyorum
(02-01-2018, Saat: 18:38)double Adlı Kullanıcıdan Alıntı: soğuk memleket yav

aynen bi sıkıntısı o soguga alısık değilim pek,videoda adam dedi burada yazlık ürünler pek satımlıyor
Facebook/bilal.der
(27-12-2017, Saat: 20:49)Confused[BD] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2017, Saat: 20:28)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nasıl kalıcaksın? hangi imkanla? iltica muhabbeti var bu ara onunla ilgili mi?

belirli bi zaman sonra mahkemeye müracaat ediyosun vatandaşlıkla ilgili kabul olma olasılığı %70 olarak geçiyormuş eğer birşey olurda red olursa birdaha hiçbir şekilde kanadaya giriş yapamıyormuşsun. Ben şuanda oraya öğrenci olarak gidicem konaklamamı devlet karsılayacak ben orda sadece kursa para vericem BU arada ilticada oluyo,mesela videolarda gördüm bazıları eşcinsel oldugum için türkiyeden dışlandım diyip kanadada vatandaslık alıyo bazıları ateistim beni cok yargılıyolar iyi davranmıyolar diyerektende alıyorlarmıs

O belirli bir zaman sonra dedigin en az 3 yada 4 yildir ve okula giderken ki zaman degil calistigin zamanlar ele alinarak hesaplanir. Eger red olursa zaten ulkede ya kacak calismissindir  yada kanunlara aykiri bi davranis sergilemissindir. Oraya ogrenci olarak gideceksin ve konaklamani devlet mi karsilicak ? Nasil yaptigini soyle bizde gidelim ilk defa duyuyorum. Iltica olayinida cok kolaymis gibi anlatmisin ama kimse seni escinsel oldugun icin yada ateist oldugun icin ulkeme gel koruyayim seni demez. Ulkede sana yapilan zulumu kanitlaman lazim belgelemen lazim , tam emin degilim ama avukatta gerekiyor. Ve iltica dediginiz olay basit bir sey degil tekrar ulkene geri donemezsin kimligin olmaz kanada sana siktir cekerse memleket ararsin uzun lafin kisasi memleketi olmayan bi adam olursun o yuzden dunyanin en sacma seyi ilticadir eger ulkede aci cekmiyorsan. Iltica etsen bile Kanada sana vatandaslik vermez . Basta yanlisim yoksa 1 yil bir konaklama izni ve haftalik belirli bi saat calisma iznin olur . Eger 1 yil icerisinde kirani , faturani zamaninda odeyip suc islemezsen 6-12 ay arasi uzatilir. Bir sure sonra vatandasliga basvurabilir hale gelirsin .
(05-01-2018, Saat: 10:01)TussoR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2017, Saat: 20:49)Confused[BD] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: belirli bi zaman sonra mahkemeye müracaat ediyosun vatandaşlıkla ilgili kabul olma olasılığı %70 olarak geçiyormuş eğer birşey olurda red olursa birdaha hiçbir şekilde kanadaya giriş yapamıyormuşsun. Ben şuanda oraya öğrenci olarak gidicem konaklamamı devlet karsılayacak ben orda sadece kursa para vericem BU arada ilticada oluyo,mesela videolarda gördüm bazıları eşcinsel oldugum için türkiyeden dışlandım diyip kanadada vatandaslık alıyo bazıları ateistim beni cok yargılıyolar iyi davranmıyolar diyerektende alıyorlarmıs

O belirli bir zaman sonra dedigin en az 3 yada 4 yildir ve okula giderken ki zaman degil calistigin zamanlar ele alinarak hesaplanir. Eger red olursa zaten ulkede ya kacak calismissindir  yada kanunlara aykiri bi davranis sergilemissindir. Oraya ogrenci olarak gideceksin ve konaklamani devlet mi karsilicak ? Nasil yaptigini soyle bizde gidelim ilk defa duyuyorum. Iltica olayinida cok kolaymis gibi anlatmisin ama kimse seni escinsel oldugun icin yada ateist oldugun icin ulkeme gel koruyayim seni demez. Ulkede sana yapilan zulumu kanitlaman lazim belgelemen lazim , tam emin degilim ama avukatta gerekiyor. Ve iltica dediginiz olay basit bir sey degil tekrar ulkene geri donemezsin kimligin olmaz kanada sana siktir cekerse memleket ararsin uzun lafin kisasi memleketi olmayan bi adam olursun o yuzden dunyanin en sacma seyi ilticadir eger ulkede aci cekmiyorsan. Iltica etsen bile Kanada sana vatandaslik vermez . Basta yanlisim yoksa 1 yil bir konaklama izni ve haftalik belirli bi saat calisma iznin olur . Eger 1 yil icerisinde kirani , faturani zamaninda odeyip suc islemezsen 6-12 ay arasi uzatilir. Bir sure sonra vatandasliga basvurabilir hale gelirsin .

Vault Boy
(05-01-2018, Saat: 10:01)TussoR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2017, Saat: 20:49)Confused[BD] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: belirli bi zaman sonra mahkemeye müracaat ediyosun vatandaşlıkla ilgili kabul olma olasılığı %70 olarak geçiyormuş eğer birşey olurda red olursa birdaha hiçbir şekilde kanadaya giriş yapamıyormuşsun. Ben şuanda oraya öğrenci olarak gidicem konaklamamı devlet karsılayacak ben orda sadece kursa para vericem BU arada ilticada oluyo,mesela videolarda gördüm bazıları eşcinsel oldugum için türkiyeden dışlandım diyip kanadada vatandaslık alıyo bazıları ateistim beni cok yargılıyolar iyi davranmıyolar diyerektende alıyorlarmıs

wolsea adlı bir şirketle beraber gidicem onlar bana söyldi 1 sene boyunca konaklamanı devlet karsılayacak sen sadece 1 sene boyunca kursa ödeme sağlayacaksın dediler iltica olarak tamamen haklısın suanda yavas yavas daha önemli bilgi sahibi oluyorum belirli bir kanıt sunman iltica yaparken.
Facebook/bilal.der
Bi gidemedin
Yaşadığı yer isveç diyor acaba isveç mi kabul eti
(24-12-2023, Saat: 15:56)Wuzimu[INF] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaşadığı yer isveç diyor acaba isveç mi kabul eti

bence gidememiş panelden baktım en son 2019 da girmiş, ip si Türkiye ipsi
[-] [Z]CrawLinq kullanıcısın mesajını 1 kullanıcı beğendi.
  • Caesar[ΛC] (25-12-2023 02:11:46)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi