User

[Z] Den Unutamadıgınız Eski Clanlar ?
Evet Arkadaşlar Kusura bakmayın Aklıma Hep Eski Günler Gelmeye Basladıgı İcin Birazcık Hatırlatmak İstedim En Azından Unutmamıs Oluruz Z De eski günlere gitmiş Olur Evet Arkadaşlar [Z] De Unutamadıgınız Eski Clanlar Yani Çete demek İstedim Aklınızda Clanlar Eski Clan varsa Burda Belirtebilirsiniz Bi Kacını Yazım Aklımda Olanları

[EoL] End Of Life (Yazılışı Böylemiydi Bilmiyorum Böyle Olması gerekiyordu ?)

[KT] Koyucu Team 

[CRY] Crysis Team

[G.Unit] Gangsta Unit

Not:Aklıma Bu Clanlar Geldi Ama EoL CRY KT Hic unutmadım Aklıma bunlar geldi Aklınızda eski clanlar varsa Belirtebilirsiniz Smile
[G_Unit]Jazz - 1 yıl bulundum ve emektar rankındaydım Topluluk Yöneticiliğini yapmıştım , 103 üye vardı gsr ile birleşince istifa etmiştim.
Jazz[AC] - Halen yöneticiliğini yaptığım duelich'in klanı Smile baska platformlarda hatta steamde bile birlikte oyunlar oynuyordum ac ile tabi klanın çok fanatiğiydik Big Grin güzel günlerdi.

üzüldüğüm tek nokta uS' a girememdi.
/ΛC - Assassin'S Creed 2014-20
Zabıt Katibi
(10-02-2018, Saat: 20:53)den1z Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [G_Unit]Jazz - 1 yıl bulundum ve emektar rankındaydım Topluluk Yöneticiliğini yapmıştım , 103 üye vardı gsr ile birleşince istifa etmiştim.
Jazz[AC] - Halen yöneticiliğini yaptığım duelich'in klanı Smile baska platformlarda hatta steamde bile birlikte oyunlar oynuyordum ac ile tabi klanın çok fanatiğiydik Big Grin güzel günlerdi.

aaa uS GsR Bak iyicene Eskilere getirdin :Sad uS Kurucusu West miydi ?
(10-02-2018, Saat: 20:50)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [CRY] Crysis Team
Wink 
GsF Batuhan abi yapıyordu kuruculuğunu(Qarmard hala tanımayan varsa), Victory4Vendetta vardı DM klanı, Eight ball vardı sanırsam

Edit: RsF vardı bi ara açılımını hiç hatırlamıyorum
uS'e girmiştim, CRYda çok güzel anılarımız geçti, EoL'a girdim mi hatırlayamadım bi an.. Küçüktüm çok anımsayamıyorum o zamanları

(buda benim eski imza)
[Resim: https://vgy.me/IaXHvN.jpg]
2008'den beri!
[CRY] Team founder
[Z] Grafik old founder
[Z] Minecraft old founder
(10-02-2018, Saat: 20:54)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2018, Saat: 20:53)den1z Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [G_Unit]Jazz - 1 yıl bulundum ve emektar rankındaydım Topluluk Yöneticiliğini yapmıştım , 103 üye vardı gsr ile birleşince istifa etmiştim.

aaa uS GsR Bak iyicene Eskilere getirdin :Sad uS Kurucusu West miydi ?

evet sonrasında west'in yaşı küçük olduğu dedikoduları yayıldı ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum.
Zabıt Katibi
(10-02-2018, Saat: 20:55)den1z Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2018, Saat: 20:54)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aaa uS GsR Bak iyicene Eskilere getirdin :Sad uS Kurucusu West miydi ?

evet sonrasında west'in yaşı küçük olduğu dedikoduları yayıldı ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum.

Benim Bildigim Kadariyla West 24 oldugunu söylüyorlardi 2011 senesinde dogrumu bilmiyorum...
End of The Line 😁
VA - Vendetta Academy
uS - Unlimited Speed
CHK - Crazy Head Killer
nK - National Killers
GsR - Gamesters
GoS - Guardians of The Summit
WsR
MTA - Multi Theft Auto
K4U - Kill For Us
(10-02-2018, Saat: 20:56)CitadeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: End of The Line 😁
VA - Vendetta Academy
uS - Unlimited Speed
CHK - Crazy Head Killer
nK - National Killers
GsR - Gamesters
GoS - Guardians of The Summit
WsR
MTA - Multi Theft Auto
K4U -  Kill For Us

nk ve mta da bulunmuştum
Zabıt Katibi
(10-02-2018, Saat: 20:55)Kael Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2018, Saat: 20:50)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [CRY] Crysis Team
Wink 
GsF Batuhan abi yapıyordu kuruculuğunu(Qarmard hala tanımayan varsa), Victory4Vendetta vardı DM klanı, Eight ball vardı sanırsam

Edit: RsF vardı bi ara açılımını hiç hatırlamıyorum
uS'e girmiştim, CRYda çok güzel anılarımız geçti, EoL'a girdim mi hatırlayamadım bi an.. Küçüktüm çok anımsayamıyorum o zamanları

(buda benim eski imza)
[Resim: https://vgy.me/IaXHvN.jpg]

aaa DM Klanı öyle bi clan vardi CRY Kurucusu Blades miydi onu cok merak ettimde ? senin orda oldugunu cok iyi biliyorum Smileqarmard Tanıyorum Ama onlar nerelerde ne yapiyorlar yaşıyorlarmi öldülermi bilmiyoruz Sad
Ahhh maziler ahhh. İlk klanım CRY idi. Sonrası; GUNİT, THE, SS, K4U, CN, yıllarca gezdik ve değiştik. Sampa Z Group ile tam anlamıyla başlamıştım. 2011 sonlarıydı. Vay bee...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski Günler NikeBack 7 5,205 12-02-2018, Saat: 13:37
Son Yorum: NikeBack
  Eski mekanlar [GoS]MeMoV 4 4,488 04-09-2017, Saat: 19:01
Son Yorum: TussoR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi