User

Z-TR CS:GO Ekip
Z-TR adı altında CS:GO ekibi acıyorum bu ekip ile başka sv'deki oyunculara maç teklifi yapıcagız gerek rekabetci gerek 1v1'ler ekibe katılanlar için ayrıca oyunu daha taktiksel oynamak ve iyi oynamak için eğitimler yapıcagız toplu aim mapleri gibi bir çok şey yapmayı planlıyorum ekip şuanda 1 kişi oldugu için alımları aktif ediyorum Herkese Teşekkürler

SYH -  ( Lem )

Yilyas61 -  ( Nova 3 )

LAZoviç61 -  ( Nova 1 )

HyperionX -  ( Unranked )

Neyzen -  ( Lem )

BozkurTURK -  ( Silver Elite )

Toreador -  ( Noob / feeder )

ByLunaci -  ( Silver 4 )

Beosd -  ( MG2 )

RayqoTR -  ( Silver 1 )

Coiay -  ( Nova 2 )

TahaYUKSEL -  ( MG1 )

EfsaneTURK -  ( Nova 1 )

Berna -  ( Unranked )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Başvuru için ;

Steam Adınız:
Rankınız:
Oyun Tecrübeniz:
Teamspeak Veya Discord Kullanıyor musunuz ?:
Mikrofonunuz Varmı ?:

Kod:
Steam Adınız:
Rankınız:
Oyun Tecrübeniz:
Teamspeak Veya Discord Kullanıyor musunuz ?:
Mikrofonunuz Varmı ?:
Keşke steam de CS GO olsa. Sad Sad Sad Ancak nosTEAM indirebiliyorum. Online oynanıyor ama bilmiyorum sizinle özel odalarda falan oynana biliyormu?
(11-07-2017, Saat: 03:15)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke steam de CS GO olsa. Sad Sad Sad Ancak nosTEAM indirebiliyorum. Online oynanıyor ama bilmiyorum sizinle özel odalarda falan oynana biliyormu?

CS:GO ucuz aslında , o dedigin konuyu hiç bilmiyorum steam dışı oynamıyorum zaten ama senin konuyu düşünelim bi yaparız biseyler Smile
(11-07-2017, Saat: 03:18)SYH.TR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-07-2017, Saat: 03:15)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke steam de CS GO olsa. Sad Sad Sad Ancak nosTEAM indirebiliyorum. Online oynanıyor ama bilmiyorum sizinle özel odalarda falan oynana biliyormu?

CS:GO ucuz aslında , o dedigin konuyu hiç bilmiyorum steam dışı oynamıyorum zaten ama senin konuyu düşünelim bi yaparız biseyler Smile

Ben torrentciyim yav Big Grin Fakiriz pampa steam e para yatıramıyorum Big Grin Kendime bir kart alcam artık içine para yatırıp oyun alcam steamden yeter lan torrentcilik Big Grin (İyi olduğu bunu duyduğum Smile)
Steam Adınız:Yilyas61
Rankınız:Nova 3
Oyun Tecrübeniz:%75
Teamspeak Veya Discord Kullanıyor musunuz ?:Teamspeak ve Discord ikisinide kullanıyorum.
Mikrofonunuz Varmı ?:Var

(11-07-2017, Saat: 04:02)Yilyas61[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Steam Adınız:Yilyas61
Teamspeak Veya Discord Kullanıyor musunuz ?:Teamspeak ve Discord ikisinide kullanıyorum.

Zaten şuan tsde
(11-07-2017, Saat: 04:02)Yilyas61[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Steam Adınız:Yilyas61

Kabul Edildi.
Steam Adınız:LAZoviç61
Rankınız:Nova 1
Oyun Tecrübeniz:Takım oyunu olduğu zaman iyidir
Teamspeak Veya Discord Kullanıyor musunuz ?:ts3 kullanıyorum gerekirse discord da kullanırım
Mikrofonunuz Varmı ?:var

[Resim: https://i.hizliresim.com/Jl7Laq.jpg]
Steam Adınız: ♡《 KhaoS 》♡ ( hyperionxarda11)
Rankınız: Acemi 2 ( Yeni basladim )
Oyun Tecrübeniz:%50 diyelim.
Teamspeak Veya Discord Kullanıyor musunuz ?: Evet
Mikrofonunuz Varmı ?: Evet
Steam Adınız: neyzen
Rankınız: LEM
Oyun Tecrübeniz: %90
Teamspeak Veya Discord Kullanıyor musunuz ?: Evet
Mikrofonunuz Varmı ?: Evet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi