[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: [RED] - RED RebeLs / Sohbet
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(15-06-2017, Saat: 19:10)theKatliam[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]gençler başvuru formumuz çok amatörce ve kötü. bi el atın daha güzel yapılabilir

Daha guzelini hazirla, onu kullanalim Smile ben hazirladim bunu elimden bu geldi
yaw slappy şu RavieL(Seçkin)'e nasıl ulaşabilirim ben
(15-06-2017, Saat: 19:41)sLaPPy[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-06-2017, Saat: 19:10)theKatliam[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]gençler başvuru formumuz çok amatörce ve kötü. bi el atın daha güzel yapılabilir

Daha guzelini hazirla, onu kullanalim Smile ben hazirladim bunu elimden bu geldi
hazırlıyorum da bize RED RebeLs BAŞVURU gibi bir photoshop çalışması lazım yapabilecek var mı ?

bu arada slappy sana bir fon müzik atsam üyeler konusuna ekler misin ?

edit: bir şeyler denedim slappy özel bak atıyorum başvuru formu
(15-06-2017, Saat: 20:31)theKatliam[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-06-2017, Saat: 19:41)sLaPPy[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daha guzelini hazirla, onu kullanalim Smile ben hazirladim bunu elimden bu geldi
hazırlıyorum da bize RED RebeLs BAŞVURU gibi bir photoshop çalışması lazım yapabilecek var mı ?

bu arada slappy sana bir fon müzik atsam üyeler konusuna ekler misin ?

edit: bir şeyler denedim slappy özel bak atıyorum başvuru formu
At muzigi ekleyim

(15-06-2017, Saat: 19:44)[K4U]Reloaded Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yaw slappy şu RavieL(Seçkin)'e nasıl ulaşabilirim ben

Ah keske bende ona bi ulasabilsem
Selamın Aleyküm nassınız Big Grin
Aleykum selam
A.s iyi sen nassın?
Aleykum selam Big Grin
Forumdaki nickimi Eko1 yapıyorum sığmıyor çunku. Ama oyunda ayni uyelerdede ayni kalsin Smile
Rutbe atamalari aciklandi. Tum arkadaslara yeni rutbelerinde basarilar, calismalarinin devami gelmesi dilegiyle..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8