[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: Mavi Ekrandan Sonra Oyunlar Açılmıyor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Dün gece point blank oynarken kastığını farkettim ve antivirüs indirip bilgisayardaki gereksiz dosyaları temizledim ve en sonunda tamamen temizlemesi için yedinden başlattım bilgisayar açılırken mavi ekran hatası aldım sonrasında ise klasik Windows Geri Yükleme kutucuğuyla karşılaştım bilgisayar 5 dakika açıldıktan sonra hiçbir oyuna giremedim oyuna girerken Graphic Device does not support PixelShader: ATI Radeon HD 4300 Series hatası almaya başladım,nasıl düzeltebilirim bu hatayı ?
Ekran kartın yaprağı yemiş
1-) Ekran kartı sürücülerini silip, temiz kurulum yaparak yeniden kurmayı dene.
2-) Oyunu silip tekrar kurmayı dene.
(13-06-2017, Saat: 21:04)Jazz[2K] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ekran kartın yaprağı yemiş

deme şöyle şeyler kalbime iniyor

(13-06-2017, Saat: 21:21)BeOSD[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1-) Ekran kartı sürücülerini silip, temiz kurulum yaparak yeniden kurmayı dene.
2-) Oyunu silip tekrar kurmayı dene.
Oyunu silip tekrar yükledim değişen birşey olmuyor 1.dediğin ise nasıl yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok
https://www.youtube.com/watch?v=qOWF7YXno3c

bu video yardımcı olur, temiz kurulum yapmana.
Geri yükleme nasıl olacak o halde ? Bilgisayar otomatik kurulummu yapacak ?
(13-06-2017, Saat: 21:35)Escapist[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Geri yükleme nasıl olacak o halde ? Bilgisayar otomatik kurulummu yapacak ?

Geri yükleme derken ?
Bazı antivirüs programları sistem dosyalarını da silebiliyor. Ben yaşadım bunu. Düzeltmek için netten çok araştırdım fakat hiçbiri derdime derman olmadı en son format attım düzeldi.
(13-06-2017, Saat: 21:39)CitadeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bazı antivirüs programları sistem dosyalarını da silebiliyor. Ben yaşadım bunu. Düzeltmek için netten çok araştırdım fakat hiçbiri derdime derman olmadı en son format attım düzeldi.
360 Security buna dahilmi acaba ?

(13-06-2017, Saat: 21:37)BeOSD[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-06-2017, Saat: 21:35)Escapist[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Geri yükleme nasıl olacak o halde ? Bilgisayar otomatik kurulummu yapacak ?

Geri yükleme derken ?
Ekran kartı sürücülerini silince sıkıntı çıkmazmı geri yükleme derdi felan olmayacakmı ?

Ekran kartındaki fan dönmüyor sorun ondanmı kaynaklı ?
(13-06-2017, Saat: 21:42)Escapist[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-06-2017, Saat: 21:39)CitadeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bazı antivirüs programları sistem dosyalarını da silebiliyor. Ben yaşadım bunu. Düzeltmek için netten çok araştırdım fakat hiçbiri derdime derman olmadı en son format attım düzeldi.
360 Security buna dahilmi acaba ?

(13-06-2017, Saat: 21:37)BeOSD[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Geri yükleme derken ?
Ekran kartı sürücülerini silince sıkıntı çıkmazmı geri yükleme derdi felan olmayacakmı ?

Ekran kartındaki fan dönmüyor sorun ondanmı kaynaklı ?

Ben sana başta ne dedim Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5