[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: Poyraz Karayel Küresel Sermaye
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Kanal D'nin 3 sezon süren dizisi " Poyraz Karayel", etkileyici bir finalle ekrana veda etmişti.
Sevenlerinin ısrarı üzerine yapım şirketi Limon Film, dizinin film versiyonunu çekmek için kolları sıvadığını açıkladı.

KİMLERİN OYNAYACAĞI MERAK KONUSU OLMUŞTU

Bu yaz hayata geçirilmesi planlanan filmin adının da " Poyraz Karayel Küresel Sermaye" olduğu ortaya çıkmıştı. Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturacağı filmde, dizinin başrol oyuncularının hangilerinin oynayacağı merak konusu olmuştu.

İLKER KADRODA YER ALMAYACAK

Dizinin Poyraz'ı İlker Kaleli'nin Beren Saat'le bu yaz çekeceği "Tren" filminin kadrosundan ayrılmasının nedeninin de "Küresel Sermaye" filmi olduğu konuşulmuştu. Ancak İlker Kaleli'nin menajerlik ajansı yaptığı açıklamada "İlker Kaleli, ' Poyraz Karayel Küresel Sermaye' filminin oyuncu kadrosunda yer almıyor" cümlesine yer verdi.

Ne düşünüyorsunuz gençler.
ilker kalelinin olmadığı poyraz karayel filmi gerçek poyraz karayel olamaz
(24-06-2017, Saat: 17:56)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ilker kalelinin olmadığı poyraz karayel filmi gerçek poyraz karayel olamaz

Bu dizi de büyük ihtimalle başrolü Celil Nalçakan(Zülfikar) ve Ali İl(Sadreddin) oynayacak. Umman ailesinin başı olarak Sadreddin devamını getirecek.

Dizinin bitiş şekli bile geleceği andırıyordu, Zulfikar ve Meltem'in çocukları, evlenişleri ve ölmemeleri, Sadreddin'in başı çekmesi, mafya babalarına el öptürmesi ve Songül'ün avukat olarak devam etmesi, dizinin de devam edeceği anlamına geliyordu. İlker Kaleli'nin olmadığı Poyraz Karayel dizisinin tutmayacağına bende inanıyorum ama dur bakalım.
sinana ne olacak onu merak ediyorum ben
(24-06-2017, Saat: 18:03)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sinana ne olacak onu merak ediyorum ben

Valla benim düşünceme göre EĞER Kİ Sinan'ı başrole koyarlarsa, zamanı bayağı geçirecekler. 10 Yıl, 12 yıl gibi. Sinan karakterini de başka bir oyuncu oynayacak, mafya babası ya da polis olarak devam edecek. Girişim o süre zarfında devam ederse Sinan'ın Girişim peşinde olup, "Babamı girişimciler böyle yaptı, Ayşegül ablayı Girişimciler öldürdü." hesabıyla hedefini Girişime alacak.
Hiç bir bölümünü kaçırmamıştım, efsaneydi... O film ne zaman bitti, o gün bu gündür adam gibi televizyon izlemiyorum.

İlker abi yoksa filmin ne anlamı kalacak ki.
(24-06-2017, Saat: 18:38)AlbatroN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hiç bir bölümünü kaçırmamıştım, efsaneydi... O film ne zaman bitti, o gün bu gündür adam gibi televizyon izlemiyorum.

Beren Saat ile yeni bir dizi veya film çekimi yapacakları söyleniyor haberlerde, dur bakalım.
(24-06-2017, Saat: 18:40)UEASH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(24-06-2017, Saat: 18:38)AlbatroN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hiç bir bölümünü kaçırmamıştım, efsaneydi... O film ne zaman bitti, o gün bu gündür adam gibi televizyon izlemiyorum.

Beren Saat ile yeni bir dizi veya film çekimi yapacakları söyleniyor haberlerde, dur bakalım.

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu gibi bir çift olmasa yine izlemem ben.

Beren'in Burçin gibi aynı rol almasını istiyorum ben.

Yine bir aşk sevgi filmi olur, umarım.
wtf
zaten geri dönemez poyraz bir kez delirdi belki dizinin sonlarında gösterirler belki izleyebilirim zülfikar çok secdiğim bi oyuncuydu
Sayfalar: 1 2