[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: Çin ve Hindistan?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Beyler şu Çinle Hindistan arasında bir şey oluyormuş özet geçecek var mı???
ikisi de öldürsün birbirini..

görmemiş gibi çocuk yapıyolar dünya nüfusu çöktü ak
(27-06-2017, Saat: 21:33)Reloaded[peR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ikisi de öldürsün birbirini..

görmemiş gibi çocuk yapıyolar dünya nüfusu çöktü ak

Hindistanda daha çok çocuk yapıyolar reis Big Grin adamlar 7/24 Yatakta napıyonuz gençler Big Grin. Biz daha karı bulamıyoruz yatakta eğlenmeye adamlar şov yapıyo Big Grin

Yani çocuk doğurma 1 numara Hindistan 2 numara Çin Big Grin Adamlar skor para kasar gibi çocuk kasıyolar sjsjjsjsjjsjs
amir khaanın saçma filmlerinden kurtuluruz
Ben size noluyo dedim siz bana çocuk diyosunuz
(27-06-2017, Saat: 21:43)Ekotekomeko1[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben size noluyo dedim siz bana çocuk diyosunuz

Çin ile Hindistan Komşu ülke , ve sınır gerilimi var. Bunun yanında dini olarak da bir gerilim olacağını düşünüyorum çünkü 2 ülkede de çok çeşitli dinler var. Kolay kolay savaş çıkacağını sanmıyorum çünkü 2 ülkede şangay birliği üyesi sıkıntı olmaz yani
çıksın valla çıksın ya,adamlar dişi gördüğü herşeye yerleştiriyor bilader...
Zaten uzun süredir böyle bir gerilim vardı. 6 askerin ölmesi durumun basına yansımasına sebep oldu ki bizim basında daha yer bulmadı.

Şu anda ortalık sakin, o kadar üstünde durunabilitesi olan bir mevzu da değil zaten. Dağılın.
Çin hindistan askerini öldürmüş veya tam gersi diye bir şey duydumda
2 ülkeyi sevmem, tekniki olarak düşünürsek karşı tarafın aynı anda yok olması dünya üzerinde insan sayısın yok olacağından yiyecek ve ihtiyaçlar 1million yıl daha uzayacaktır hayırlısı neyse bekliyoruz insanlık için.
Sayfalar: 1 2