[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: ETS 2 Konvoydan kalma ssler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
eray öncelikle oyunu 2 saat oynaman lazım. ardından googleye truckermp yaz kaydol ve indir. e posta ve şifreni yazıp herhangi bir servere gir bu kadar
anladım sizin buluştuğunuz genel server hangisi oluyor şuan launcherini indiriyorum
europe 2 girmiştik çok dolu diye europe 1 geçtik. zaten çok fazla server yok
singledei kariyerim multide devam edermi yoksa sıfırdanmı başlıyorum?
(19-07-2017, Saat: 04:40)Escapist[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]singledei kariyerim multide devam edermi yoksa sıfırdanmı başlıyorum?

Abi steamsignature dan hesabını atarmısın ne kadar Ve hangi oyunların var ona bakcam Smile
(19-07-2017, Saat: 04:40)Escapist[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]singledei kariyerim multide devam edermi yoksa sıfırdanmı başlıyorum?

Devam eder.
(19-07-2017, Saat: 04:47)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Abi steamsignature dan hesabını atarmısın ne kadar Ve hangi oyunların var ona bakcam Smile

bismillah dün kurdum ve sadece ets var
(19-07-2017, Saat: 12:50)Escapist[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-07-2017, Saat: 04:47)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Abi steamsignature dan hesabını atarmısın ne kadar Ve hangi oyunların var ona bakcam Smile

bismillah dün kurdum ve sadece ets var

cs de al eraycığım
(19-07-2017, Saat: 14:36)TheDifference[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-07-2017, Saat: 12:50)Escapist[cN] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bismillah dün kurdum ve sadece ets var

cs de al eraycığım

yok kanka sevmiyorum onu left 4 dead 2 alıcam haftaya

birdaha toplanırsanız çağırın bu arada
Sayfalar: 1 2