[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: Dunkirk - Film Eleştirisi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: MV5BN2YyZjQ0NTEtNzU5MS00NGZkLTg0MTEtYzJm...00_AL_.jpg]

Christopher Nolan'ın yeni filmi olan Dunkirk'ü bugün izledim. Açık konuşmak gerekirse film beklentilerimi karşılamadı film boyunca ilgimi çeken tek şey Junkers Ju 87 model uçağın çıkardığı siren sesleriydi . Filmin artı yönüne karşı çok fazla eksi yönü var. Sesler gayet iyiydi. Fakat hikayesi olaydan ziyade durum hikayesi tarzındaydı. Filme gitmenizi önermiyorum. İzlemek isterseniz evde izleyebilirsiniz iyi forumlar...

IMDB Puanı : 9.0
Olması Gereken IMDB Puanı : 6.5 oda uçaklardan dolayı
IMAX salonlarında izlemenizi tavsiye ederim. Konusu oldukça zayıf fakat uçak çekimleri için izlenir.
(23-07-2017, Saat: 19:45)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]IMAX salonlarında izlemenizi tavsiye ederim. Konusu oldukça zayıf fakat uçak çekimleri için izlenir.

+1
Bu sene hiç bir film beklentilerimi karşılamadı. Sad
(25-07-2017, Saat: 01:51)Coolio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu sene hiç bir film beklentilerimi karşılamadı. Sad

herkes dedi öldü kral geri döndü Big Grin
(25-07-2017, Saat: 03:16)zenova[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-07-2017, Saat: 01:51)Coolio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu sene hiç bir film beklentilerimi karşılamadı. Sad

herkes dedi öldü kral geri döndü Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin
@Coolio
Kral arthur ve karayip korsanları kısmen beklentimi karşıladı.
4dx ile izleyin o zaman bir şeye benziyor.
(25-07-2017, Saat: 14:23)Ekotekomeko1[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@Coolio
Kral arthur ve karayip korsanları kısmen beklentimi karşıladı.

Hocam kral arthur pek sevemedim. Karayip korsanlar güzeldi ama eski seriler kadar daha sürükleyici gelmedi bu sene bana.