[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: öneri
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
selamun aleyküm kolay gelsin

beyler şimdi bana bi laptop lazım ama 2000'den aşağı bir laptop lazım. öyle yüksek çözünürlüklü oyunlar oynamam en fazla gta5 cs:go önerileriniz var mı????

edit: biraz araştırdım ve bunu buldum nasıl bu markası Lenova

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-id...ebook.html
2. el takıntın yoksa letgodan bak sıfırlar gereğinden pahalı. hele bu bütçeyle adam akıllı sıfır laptop bulamazsın bence
(31-10-2017, Saat: 22:33)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2. el takıntın yoksa letgodan bak sıfırlar gereğinden pahalı. hele bu bütçeyle adam akıllı sıfır laptop bulamazsın bence
Sad
o paraya oyun oynanacak laptop mümkansız

oyunu zor bela açarsın ama oynatmaz, oynattı diyelim keyif vermez
(02-11-2017, Saat: 18:18)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]o paraya oyun oynanacak laptop mümkansız

peki 2.el alsam? güzel bir laptop 2 bine
(03-11-2017, Saat: 23:19)Lexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-11-2017, Saat: 18:18)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]o paraya oyun oynanacak laptop mümkansız

peki 2.el alsam? güzel bir laptop 2 bine

arkadaşım 1.500 tl ye i5 6200u 8 gb ram ve 940m ekran kartlı bir asus laptop aldı. 3 ay kullanmış adam ihtiyaçtan ötürü sattı bulunabilir , çevrende vardır mutlaka araştırmak lazım Smile
(04-11-2017, Saat: 15:58)den1z Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-11-2017, Saat: 23:19)Lexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]peki 2.el alsam? güzel bir laptop 2 bine

arkadaşım 1.500 tl ye i5 6200u 8 gb ram ve 940m ekran kartlı bir asus laptop aldı. 3 ay kullanmış adam ihtiyaçtan ötürü sattı bulunabilir , çevrende vardır mutlaka araştırmak lazım Smile

böyle bişey düşürürsen iş görür ama o da zor

letgoya bakın sahibindene bakın facebook gruplarına bakın bulursun bişeyler
bizim burda bi tane bilgisayarcı var oraya gidip 2. el bakıcam
(05-11-2017, Saat: 14:09)Lexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bizim burda bi tane bilgisayarcı var oraya gidip 2. el bakıcam

dikkat et ramine filan ceplemiş olmasın bu devirde pek güven olmuyor bilgisayarcılara
beyler masaüstü almaya karar verdim yani toplama yapıcam 1500 tl toplama i3 iyi mi sizce?
Sayfalar: 1 2