[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu Topluluğu

Tam Versiyon: Forum Tema Anket
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Selam Arkadaşlar,

Forumun koyu temasından şikayetçi olunduğu için eski temayı yeni forum sürümüne uyarlamıştık. Şimdi yine şikayetçi olanlar var 😁 Şimdi durum şöyle iki modu destekleyen eklenti temaya uyumlu çalışmıyor. Yani aynı anda ikisini seçenileceğiniz bir şey şu an mümkün değil.

Seçenekler şunlar
1- Full dark mode(Herkeste siyah mod devrede olacak)
2- Light Mode ( Mevcut tema bu şekil devam edecek)
3- Ek bir tema yapılıp siz değiştirmek istediğinizde kendi panelinize girip ben bunu kullanıcam diyip değiştiriceksiniz.
4- Light Mode + Eklenti ( Light mode kalıcak fakat tarayıcının eklenti özelliğini kullanarak değiştiriceksiniz. Ki Riflemn’on dediği eklentiyi ben de kurdum kullanıyorum baya başarılı)
bence şuanki tema gayet iyi
Anket eklendi. Anket üzerinden oylayabilirsiniz.

Ek olarak : 1. Yapmamız uyarlamamız her yere biraz zaman alacaktır. Lütfen oylama yaparken bunu göz önünde bulundurun.
bunca emekten sonra eski tasarıma geçmek pek akıl karı bir şey değil. böyle kalsın koyu tema isteyen eklenti kullanabilir
Anket yarın akşama kadar geçerli arkadaşlar +UP
2 ile 4 aynı şey değil mi zaten şu an istesek eklenti kuramaz mıyız
(22-12-2023, Saat: 02:56)vercetti[ΛC] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2 ile 4 aynı şey değil mi zaten şu an istesek eklenti kuramaz mıyız

Sen yaşıyor musun
(22-12-2023, Saat: 02:56)vercetti[ΛC] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2 ile 4 aynı şey değil mi zaten şu an istesek eklenti kuramaz mıyız
forum eklentisinden bahsediyor
(22-12-2023, Saat: 03:29)hello[ΛC] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
forum eklentisinden bahsediyor

tarayıcı eklentisi diyo olm
(22-12-2023, Saat: 05:07)vercetti[ΛC] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-12-2023, Saat: 03:29)hello[ΛC] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]forum eklentisinden bahsediyor

tarayıcı eklentisi diyo olm

1-2 tane yerde bug yapıyor onları fixlicez eklenti olcaksq
Sayfalar: 1 2