[Z]Group | [Z-TR] Oyuncu TopluluฤŸu

Tam Versiyon: HaYaLLeT BaลŸvuru Formu
ลžu anda arลŸiv modunu gรถrรผntรผlemektesiniz. Tam versiyonu gรถrรผntรผlemek iรงin buraya tฤฑklayฤฑnฤฑz.
๐•ถ๐–Ž๐–˜ฬง๐–Ž๐–˜๐–Š๐–‘ ๐•ญ๐–Ž๐–‘๐–Œ๐–Ž๐–‘๐–Š๐–—

๐”ธ๐••-๐•Š๐• ๐•ช๐•’๐••:ย Sefa Aksoy

๐”ป๐• ๐•˜ฬ†๐•ฆ๐•ž ๐•‹๐•’๐•ฃ๐•š๐•™๐•š๐•Ÿ๐•š๐•ซ:ย 04.03.2001

๐”ป๐•š๐•ค๐•”๐• ๐•ฃ๐•• ๐”ธ๐••๐•ฃ๐•–๐•ค๐•š๐•Ÿ๐•š๐•ซ: maxgod
๐”ผ๐•ค๐•œ๐•š โ„•๐•š๐•”๐•œ๐•๐•–๐•ฃ๐•š๐•Ÿ๐•š๐•ซ:ย [HaYaLLeT]
โ„๐•–๐•—๐•–๐•ฃ๐•’๐•Ÿ๐•ค๐•๐•’๐•ฃฤฑ๐•Ÿฤฑ๐•ซ:ย [Creature]
โ„•๐•–๐••๐•–๐•Ÿ ๐•€๐•Ÿ๐•—๐•–๐•ฃ๐•Ÿ๐• '๐•ช๐•ฆ ๐•ฅ๐•–๐•ฃ๐•”๐•š๐•™ ๐•–๐••๐•š๐•ช๐• ๐•ฃ๐•ค๐•ฆ๐•Ÿ๐•ฆ๐•ซ?:ย [Anฤฑsฤฑ var]
๐–˜๐–†-๐–’๐–• ๐–‡๐–Ž๐–‘๐–Œ๐–Ž๐–‘๐–Š๐–—๐–Ž

โ„•๐•š๐•”๐•œ:ย [HaYaLLeT]

๐•‚๐•’๐•”ฬง ๐•ชฤฑ๐•๐••ฤฑ๐•ฃ ๐•Š๐”ธ-๐•„โ„™ ๐• ๐•ช๐•Ÿ๐•ฆ๐•ช๐• ๐•ฃ๐•ค๐•ฆ๐•Ÿ๐•ฆ๐•ซ?:ย [2011 - >]

๐•‚๐•’๐•”ฬง ๐•ชฤฑ๐•๐••ฤฑ๐•ฃ [โ„ค] ๐”พ๐•ฃ๐• ๐•ฆ๐•ก๐•ฅ๐•’๐•คฤฑ๐•Ÿฤฑ๐•ซ?:ย [2011 - > ]

๐•Š๐•ฅ๐•’๐•ฅ๐•ค ๐•Š๐•Š'๐•Ÿ๐•š๐•ซ(/๐•ค๐•ฅ๐•’๐•ฅ๐•ค):ย [Hesap yeni]

๐”ผ๐•ค๐•œ๐•š ๐•‚๐•๐•’๐•Ÿ๐•๐•’๐•ฃฤฑ๐•Ÿฤฑ๐•ซ:ย [GsR uS AC]

๐”พ๐•‹๐”ธ โ„๐•’๐•”๐•–'๐••๐•– ๐•Ÿ๐•– ๐•œ๐•’๐••๐•’๐•ฃ ๐•š๐•ช๐•š ๐• ๐•๐••๐•ฆ๐•˜ฬ†๐•ฆ๐•Ÿ๐•ฆ๐•ซ๐•ฆ ๐••๐•ฆฬˆ๐•คฬง๐•ฆฬˆ๐•Ÿ๐•ฆฬˆ๐•ช๐• ๐•ฃ๐•ค๐•ฆ๐•Ÿ๐•ฆ๐•ซ?(๐Ÿ™-๐Ÿ ๐•’๐•ฃ๐•’๐•คฤฑ ๐•ก๐•ฆ๐•’๐•Ÿ๐•๐•’๐•ชฤฑ๐•Ÿฤฑ๐•ซ.):ย [1]
+1 ลŸimdiden HoลŸgeldin
+
+1

BaลŸvurun kabul edildi forumda ve oyunda tag alabilirsin. Aramฤฑza hoลŸ geldin dostum.
ne ne ne sefa mi oha 10 yฤฑldฤฑr gรถrmรผyorum dayฤฑ seni
(23-12-2023, Saat: 09:38)[G.Unit]NoN_ Adlฤฑ Kullanฤฑcฤฑdan Alฤฑntฤฑ: [ -> ]ne ne ne sefa mi oha 10 yฤฑldฤฑr gรถrmรผyorum dayฤฑ seni

vaay taygun nasฤฑlsฤฑn uzun zaman oldu gรถrรผลŸmeyeli
(23-12-2023, Saat: 16:14)HaYaLLeT[INF] Adlฤฑ Kullanฤฑcฤฑdan Alฤฑntฤฑ: [ -> ]
(23-12-2023, Saat: 09:38)[G.Unit]NoN_ Adlฤฑ Kullanฤฑcฤฑdan Alฤฑntฤฑ: [ -> ]ne ne ne sefa mi oha 10 yฤฑldฤฑr gรถrmรผyorum dayฤฑ seni

vaay taygun nasฤฑlsฤฑn uzun zaman oldu gรถrรผลŸmeyeli

uzun zaman olmuลŸtur tabi 10 yฤฑl once falan Facebook'tan engelledin รงรผnkรผ sjakjakqkamw

[Resim: nhaecwo.jpeg]
(23-12-2023, Saat: 16:22)[G.Unit]NoN_ Adlฤฑ Kullanฤฑcฤฑdan Alฤฑntฤฑ: [ -> ]
(23-12-2023, Saat: 16:14)HaYaLLeT[INF] Adlฤฑ Kullanฤฑcฤฑdan Alฤฑntฤฑ: [ -> ]vaay taygun nasฤฑlsฤฑn uzun zaman oldu gรถrรผลŸmeyeli

uzun zaman olmuลŸtur tabi 10 yฤฑl once falan Facebook'tan engelledin รงรผnkรผ sjakjakqkamw

vaaay be maziย  Big Grin

niye engellediฤŸimi hatฤฑrlamฤฑyorum bile inan
(23-12-2023, Saat: 19:12)HaYaLLeT[INF] Adlฤฑ Kullanฤฑcฤฑdan Alฤฑntฤฑ: [ -> ]
(23-12-2023, Saat: 16:22)[G.Unit]NoN_ Adlฤฑ Kullanฤฑcฤฑdan Alฤฑntฤฑ: [ -> ]uzun zaman olmuลŸtur tabi 10 yฤฑl once falan Facebook'tan engelledin รงรผnkรผ sjakjakqkamw

vaaay be maziย  Big Grin

niye engellediฤŸimi hatฤฑrlamฤฑyorum bile inan

bomboลŸ ergenlikte ya geรงmiลŸ gitmiลŸ olay koy gitsin