Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün Bir Şeyler Olmuş | Klan Meselelerinin Boku Çıktı
#1
Bugün bir mevzular olmuş. Klan uğruna saçma sapan sözler sarfedilmiş. Yine klan meselelerinin boku çıkmış mal mal davranışlara girmişsiniz.

Bunun üzerine özellikle başta admin/anim olarak ve oyuncular olarak bahsedeceğim şekile hareket etmeniz en uygunu. Hiçbir kimse klanını görevinden ya da kendinden üstün tutmayacak. Evet bir arkadaş grubunda olabilirsiniz, bu bir klana dönüşmüş olabilir. Bunu kendinizden ya da görevinizden oyundaki varlığınızdan üstün TUTAMAZSINIZ. Admin ve animler klan uğruna bir başka görevliye, özellikle kendinden üst kademelere karşı uygunsuz davranışlar sergileyemez. Klanlar kendi arasında istediği her boku yiyebilir ama bunu yetkililer arasında bir soruna çeviremezsiniz.

Admin/anim olacaklara şimdiden kesin uyarı olsun. Klanlarını unutsunlar admin/anim olmaya karar verdikten sonra. Bir klanda olsalar bile ancak göstermelik olabilirler. Klan uğruna tartışmaya girenler, klanı için hareket edenler kesinlikle hoş görülmeyecek ve kabul edilmeyecek. Önceliğiniz daima Z ve göreviniz olmalı. Klanını önde tutana tolerans yok.

Bunu düşünemeyip kendinden üst level olan bir yetkiliye saçma sapan sözler sarf edip, saçma sapan tavır sergiliyen ayrıca buna ek olarak bazı oyunculara karşı da salakça hareketlerde bulunan Citadel görevinden oldu. Bundan sonra yaşanacak muhtemele benzer olaylar için emsal ve ibret olsun herkese.

Bu örnekte Citadel arkadaşımız DynamiC'in Sponsor rütbesini "paralı, ayrıcalıklı" sanmış olacak ki onun rütbe ve levelini klanı söz konusu olunca hükümsüz varsayarak kendisine söylenenlere uymamış. Görevini yapması konusunda uyarılınca "sen kimsin, bana ne yapacağımı söyleyemezsin, paralı adminsin" şeklinde davranarak ona verilen görevini yapmayı reddetmiş.

Sponsor rütbesi 7 level ile başlar. Bu kişiler sunucuya maddi destek olmalarının dışında diğer 7 levellar ile aynı yetki ve konuma sahip adminlerdir. SPO tagı bu kişilere yaptıkları maddi yardıma teşekkür maksadıyla verilir. Ayrıca diğer kişiler tarafından maddi yardımda bulundukları bilinmesi sağlanır.

Bir diğer konu da oyuncuların bir klana, bir klan liderinin peşinde takılarak ömür boyu o grupla kalacağını sanıp klan için sunucuya sövmek, topluca sunucuyu terk etmek gibi daha önce yaşanan saçma sapan hareketlerde bulunması. Bunu da yapmayın. Hiçbir klan, kıçına takılacağınız hiçbir kişi sizin oyun hesabınızdan, oyun keyfinizden değerli değil. Bu şekilde hata eden sonra pişman olup geri gelen oldu çokça. Bunlar da size örnek olsun. Böyle saçma sapan şeyler yapmayın.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fotoğraflarla bugün [Z] DynamiC 7 4,247 02-05-2017, Saat: 22:23
Son Yorum: CitadeL
  Klan Açmak İstiyorum extacy.$ 7 4,829 21-04-2017, Saat: 23:42
Son Yorum: DynamiC
  Sampz Bugün CitadeL 5 4,013 25-03-2017, Saat: 23:52
Son Yorum: CitadeL

Hızlı Menü: