Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotoğrafın öyküsü
#1
Photo 
Herkese merhabalar arkadaşlar ben osman umut ez , elbet forumdan şuan beni tanıyanlar olacaktır 2008-2012 yılları arasında serverda aktif olarak oyuncuyduk .

Daha sonradan GoS olarak bilinecek @ klanının kurucuları arasından dım tanıyan arkadaşlar [GoS]Somones10[VP] olarak tanıyacaktır VP ise vinewood productionsun açılımı onunda kurucusuydum serverda sanırım hala aktif olarak faal bilmiyorum o konuyu.

Buraya şu an bir selam çakmamın sebebinin buraya sadece bir oyun olarak görmemeniz konusunda.
Aşağıda görmüş olduğunuz fotoğrafta sağ taraftaki ben olmakla beraber sol tarafımda da oyunda her zaman beraber vakit geçirdiğimiz Fearless nickli Ali Karaküçük.
Yıllar sonra memleketlerimiz olan Bursa'da buluşamasakta kader bizi bir araya getirip Ankara'da buluşturdu.

Ufak hasbihalimizin tabi ana konusu server ve sizlerdiniz şuan neler yapıyorsun oyun nasıldır inanın hiç bir fikrim yok ama zamanında burada iyi ki vakit geçirmişiz dediğimiz dostlar elde etmişiz. Buranın değerini bilin arkadaşlar o kadar güzel vakitler geçirdik

Dağ yolunu kapattık , t49 da sawn off kullananlara sövdük , tp aç lan dedik ve hayat bizi aynı masaya'da oturtmayı başardı.

Sizler iyisinizdir umarım , buranın değerini biliyorsunuzdur. Herkese selamlar iletiyoruz arkadaşlar

@Efsanetürk sana da gelsin ne arıyorsun ne soruyorsun lan 

[Resim: https://scontent.fsaw1-9.fna.fbcdn.net/v...e=5999ADB4]
Bul
Cevapla
#2
Hiç unutmuyorum vinewood'u. Mükemmel filmler çekilmişti. Bide serverin tanıtımı vardı. Çok güzel yıllardı. Oynadığımız oyunun sadece oyundan ibaret olmadığını arkadaşlığın dostluğun reale taşınması konusunda hem fikirim bende. Aleykümselam hoşgeldin kardeşim Smile
Bul
Cevapla
#3
Osman [Z]Bünyesinde sadece oyuncu olarak yer almamıştı. Animatör olarak yer aldı,yanlış hatırlamıyorsam moderatörlükte yaptı. Qarmard ev tanıtım,[Z]Group ev tanıtımı gibi etkinlik/yarışmalarda 1.lik alıyorduk. 

Genelde KVP,Tussor,Somones10,EfsaneTurk,Fearless grubu olarak skype'ta toplanıp oyunda geçirdiğimiz zamanlar paha biçilemez. Karavan modu yükleyip kampçı skinlerimizle gezmelerimiz,fotoğraflar çekimlerimiz çok değerli anılar. 

[Resim: https://i.hizliresim.com/N17Y3X.png]

Somones10 aynı zamanda Youtube kanalı üzerinden de [Z]Group topluluğu ile videolar çekerek,[Z]Platformu üzerinden youtube kanalında Vinewood Production topluluğuna videolar çekerek bu platforma yeni oyuncular yönlendirmiştir. Kendisinin bu platformda sandığından çok desteği/aktifliği bulunuyor.

Onlardan birkaçı
[Video: https://www.youtube.com/watch?v=5Wcb05PT694

[Video: https://www.youtube.com/watch?v=JtUxVccQKnc

Osman gibi eski ve emeği geçen kişileri yine burada görmek ve bu vefakar sözleri görmek güzel. Hoşgeldin
Bul
Cevapla
#4
Seneler sonra çok güzel bir buluşma oldu hakikaten. Eskilere dair keyifli bir sohbet ettik. Okul hayatı, iş hayatı, ideallerimiz, kısacası gerçek hayatta yapıp ettiklerimiz üzerine de konuştuk. O yüzden Z'yi yalnızca bir oyun mecrası olarak görmeyip ileriye dönük sağlam dostluklar kurmak da önemli, hatta belki de en önemlisi.

Buraları da özlemişim, kendi hayat koşturmacam sebebiyle oyuna dönmem pek söz konusu olmasa da forumu takip etmeye çalışacağım artık.

Herkese iyi oyunlar, iyi çalışmalar, iyi forumlar. (:
Cevapla


Hızlı Menü: