Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
görüntü aktarım sorunu
#1
masaüstü pc ve televizyon arasında kablosuz görüntü aktarımı için anycast cihazından aldım. masaüstü pc'ye de miracast desteklemediği için wireless adaptörü aldım. işletim sistemim win10 fakat resimdeki gibi bağlan dediğimde anycast cihazına uzaktan bağlan seçeneği gelmiyor. wireless cihazında sıkıntı yok, diğer cihaz ile mesafeler de uygun. yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Bul
Cevapla
#2
açıklamayı yazmış windows orada?

miracast desteklemiyo demiş
Cevapla
#3
(07-01-2018, Saat: 21:03)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: açıklamayı yazmış windows orada?

miracast desteklemiyo demiş

Yansıttığınız cihaz Miracast'ı desteklemiyorsa, ekranınızdaki HDMI bağlantı noktasına takılan bir bağdaştırıcı (bazen "dongle" da denir) almanız gerekir. Bağdaştırıcı, bilgisayarınızın ekranla kablosuz olarak iletişim kurabilmesini sağlar.

Çeşitli üreticiler ActiontecScreenBeam Pro Kablosuz Ekran Alıcısı ve NetGearPush2TV (PTV3000) Kablosuz Ekran Bağdaştırıcısı gibi isimlerle Miracast bağdaştırıcıları üretir. Bağdaştırıcıyı bağlamak için üreticinin yönergelerini takip edin.

Üreticinin web sitesinin Destek bölümüne gidip sahip olduğunuz cihazı arattıktan sonra indirme ve yükleme yönergelerini takip ederek bağdaştırıcınızın üretici yazılımını de güncellemeniz gerekir. Bağdaştırıcınızın üretici yazılımını güncelleyecek bir uygulama olup olmadığını görmek için Windows Mağazası'nı da kontrol edebilirsiniz.
kaynak


bu aldığım cihaz şu marka. bunu takınca hallolması gerekiyordu ama olmadı. yani daha ne yapmam gerek bilmiyorum. cihazı takınca wifi falan açıldı ama miracast olmuyor.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: