Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar
Aranızda hatırlayanınız vardır mutlaka, çok uzun süre buralarda bulunmuş biri olarak, 2-3 yıl sonra tekrar bir girip ortama bakmak istedim. Aslında söylemem gerekirse böyle devam edeceğini düşünmüyordum çünkü o zamanki oyuncu kitlesinin hepsi şimdi hayatlarıyla uğraşıyordur, hepsi iş güç peşindedir. Geldim baktım, Selim hala burada siteyle oyunla uğraşıyor, Gürkan abi olsun hala devam, bu beni cidden sevindirdi. Yeni gelen tanımadığım birçok yeni arkadaş var.

Buranın ortamı, arkadaşlığı olsun cidden farklıydı. Çoğuyla gerçek hayatta görüşemesek de, hepsi birer kardeşim gibiydiler. Birkaç yıl sonra girip bu siteye bakınca insan ister istemez büyüdüğünü fark ediyor.

Neyse lafı uzatmaya gerek yok. Buraya sahip çıkmanız, hala arkadaşların z grafik, clan vs ilgilenmeleri çok güzel. Arada tekrar uğrarım, sağlıcakla kalın.

Ayrıca hala benim ve Ali'nin yaptığı rankların da kullanımda olması beni mutlu etmedi değil :D
Bul
Cheers / Şerefe
Hosgeldin diyecemde temelli gelmemişin
Bul
Seni hatirliyor gibiyim eskilerdensin nickin bana server slotunun 150 ve üstü olduğu günleri hatirlatti
Steam: ZEGAR-TR
Bul
Bir ortak gördüm sanki
Bul
Deniz nabıyon
Bul
(10-06-2017, Saat: 16:40)duMan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ortak gördüm sanki

Eyvallah beyler.

Bartu'cum görüşemiyoruz uzun zamandır, iyisindir umarım Big Grin

(10-06-2017, Saat: 16:58)[Z]Kyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deniz nabıyon

İyidir perfect sen nasılsın
Bul
büyümüşüz bea
Bul
Valla baya büyümusuz tek tek her konuya bakıp tanıdıklarimin konularını hortlattim hatta bazılarına skypetan mesaj atmak için not bile aldım Big Grin

Yıllar sonra eski arkadaşlarını görmekten pek bir farkı yok be burayı ziyaret etmenin.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhabalar ChameleoN 5 1,214 24-06-2019, Saat: 22:22
Son Yorum: ChameleoN
  MERHABALAR [Z]Destere 22 7,413 20-09-2017, Saat: 22:44
Son Yorum: [Z]Destere
  Merhabalar TussoR 13 5,897 17-07-2017, Saat: 21:11
Son Yorum: TussoR
  Merhabalar Millet Thoracx 5 2,550 21-04-2017, Saat: 20:29
Son Yorum: den1z
  Merhabalar. Tourniqu3T.R32 18 7,129 02-09-2016, Saat: 13:27