Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin derdin ne?
#1
Burada insanlar toplanmış bir şeylerinden fedakarlık edip sunucunun onarılması için elinden gelenleri yapıyor. Ben şu mode gelişmesi için gecemi gündüzüme katıyorum sadece mode değil sunucunun yönetimi hakkında raporları tutuyorum. Burada size yaptıklarımı saymak istemiyorum beni bilen bilir buna mecbur bırakıyorsunuz. Bazıları at gözlüklerini takmış sanki biz burada bunları yapmakta mecburmuşuz maaş alıyormuşuz gibi patronun oğlu tavrında davranıyor. Hayırdır? Kimse kendini vazgeçilmez sanmasın. Ve emin olun sunucuya zamanında z'ye bir şeyler yapandan çok şu anki [Z]Group için bir şeyler yapan adamlar lazım ve böyle kişiler ile çalışıldığı sürece bu sunucu bir yerlere tekrardan gelebilir.

Ben [Z]Group tarihinde bir çok klanda bulundum oyuncuydum ben de 2 level admin oldum ben de spec yaptım benim de canım çıktı kolay tanışmadım kimseyle. Bi kaç sene önce ilk defa buraya v6 kodladığımda bu kadar pislik bi örgütlenmeyle yüz yüze geldim ve en büyük kötülüğü de " mod nasıl, helal sana bee " diye sırt sıvazlayan adamlar yaptı. Yani en yakın bulduğum isimler yaptı ben doğuştan bu düşünceye sahip değildim. Ne mi yaptı? Aldılar kitleyi geçtiler malum yerlere. Ee sonra ne oldu? Neredesiniz ve hangi statüdesiniz? Farkında değilsiniz.

Yerinizde olsam daha da klan meselelerine girmezdim. Hadi topluluğa girersin uslu durursun anlarım. Hala eskisi gibi atara falan kalkılınca değişir işler orada ne olduğunu anlarsın işte. Kime yanıt veriyorum kimden yanıt alıyorum hayırdır? Arkanızda olan kişiler de zaten zamanında kimin ne yaptığını bilmeyen kişiler olduğu için aldanmıştır derim hallerinden anlarım. Onlara kızmıyorum düşünceleriyle hareket etmiyorlar sürü psikolojisi tamamen. Her neyse zamanında [Z]Group'dan topluluk edinip insanları farklı yerlere çekip kışkırtıp sunucu terörüne yöneltenler de belli. Biri sunucuya şımarıklık etmeye girer, biri pasifim der gider army'de darbe etkinliğine katılır, biri sistem test etmeye girer, biri spec geçip oyun oynamaya zaman geçirmeye girer.

Diyeceğim aldatmayın bu insanları artık. [Z]Group tok böyle şeylere. Şu saçma salak muhabbetler yüzünden kaç gündür bunlarla uğraşıyoruz ve aşamadık. Sunucu için bir şeyler yapmaya üşeniyorsunuz zaman ayırmıyorsunuz birilerinin yaptığı en ufak bir şeyde yapılanın üzerine çıkıp reyizlik taslıyorsunuz hayırdır? Kimsenin buna hakkı yok a'dan z'ye her kişi dahil. Bunu düşünenler olacaktır. Kendinize gelin her pazar açılıyor bu sunucu durumu. Saçma sapan fakechat, fakedeath, fakecmd yapıp kankilerinize temp verin diye yürümüyor bu sunucu verilmiyor size 9 level.
Bul
Cevapla
#2
diss to bazıları .s .s helal hwang güzel yazmışsın
Bul
Cevapla
#3
Çıkıp şuana kadar serverle alakadar olmayıp bazı şeyleri bahane edip ve burada krallık taslamayı seven bir topluluğun içindeyiz. Çıkıp mode ile ilgilenmeyen zamanın da ve hosted tab yokken bana her gün özel mesaj atan insanlar "Hosted tab nerede oğulcan abi" "Hosted tab ne oldu oğulcan" diyen adamlar. Şimdi hosted tab alındıktan sonra "Paracı admin" olarak beni bu platformda ismimi çıkardılar. Hiç birisi umrumda değil ve [Z]Group'un bana verdiği yetkiye dayanarak işlemi yapar geçerim. Hiç kimse de umrumda olmaz. Ama çıkıp burada adam kayıran ve çıkıp [Z]Group platformunda insanları örgütleyip bölmeye çalışan insanların Allah belasını versin diyorum direk. Daha da fazla konuşmayacağım. Çünkü , yazdıkça yazası geliyor insanın..

+

Ha bu arada şunu diyicem. [Z]Kyle efendi , boş yere forum yetkini kullanarak işlem yapma. "Forum kurallarına aykırı ve tartışma çıkarmak" diye %70 uyarı vermişsin. İlk önce kendi adamlarını ayırıp işlem yapmayı kes , ondan sonra gel benim karşıma. Böyle uyarı atarak bir yere varacağını sanıyorsan yanılıyorsun. Adam kayırmadan önce ilk önce adamlarına sahip çık.
Bul
Cevapla
#4
Arkadaşlar aranızda bir mevzu cereyan etti oldu bitti Gürkan ağabey size gerekli açıklamaları da yaptı karşılıklı olarak bu tip konular uzarsa nahoş derecede birbirinizi kırabilir ve kötü kavgalar yaşanabilir. Aranızda ki mevzuyu zaten tüm z Group gördü biliyor yeterince reklam oldunuz tekrar tekrar karşılıklı konu açıp laf söylemlerine artık cidden gerek yok zedelenen Z Group oluyor. Ve bu kutuplaşmalar hayra alamet değil. Dikkatli davranalım lütfen herseyden önce sunucunun bekası için bu tartışmalara son vermelisinizamanlarda..
[Resim: https://i.hizliresim.com/Ln4aG0.png]
Benimde canım var dedikçe eksilir ya candan
Sımsıkı tutundukça düşersin ya rüyalarda.
Bul
Cevapla
#5
TBMM de bu kadar tartışma olmuyor, klan mı parti mi belli değil önceden böyle değildi, düşmanlığı oyuna vuruyorduk gidip diğer klanlardan oyuncuları avlıyorduk, Birbirinizi sevmiyorsanız ne birbirinize laf atın, nede birbirinize yetkilerinizi kötü kulanmayin. Bakın işinize biri size hakaret mi etti vb mı yaptı karşılık vermeyin SS sini alıp yetkililere yollayın, bu bir genellemedir.
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#6
(24-06-2017, Saat: 18:56)[Z]Hwang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazıları sanki biz burada bunları yapmakta mecburmuşuz maaş alıyormuşuz gibi patronun oğlu tavrında davranıyor.

Emin olun sunucuya zamanında z'ye bir şeyler yapandan çok şu anki [Z]Group için bir şeyler yapan adamlar lazım ve böyle kişiler ile çalışıldığı sürece bu sunucu bir yerlere tekrardan gelebilir.

Bi kaç sene önce ilk defa buraya v6 kodladığımda bu kadar pislik bi örgütlenmeyle yüz yüze geldim ve en büyük kötülüğü de " mod nasıl, helal sana bee " diye sırt sıvazlayan adamlar yaptı. Yani en yakın bulduğum isimler yaptı ben doğuştan bu düşünceye sahip değildim. Ne mi yaptı? Aldılar kitleyi geçtiler malum yerlere.

Zamanında [Z]Group'dan topluluk edinip insanları farklı yerlere çekip kışkırtıp sunucu terörüne yöneltenler de belli. Biri sunucuya şımarıklık etmeye girer, biri pasifim der gider army'de darbe etkinliğine katılır, biri sistem test etmeye girer, biri spec geçip oyun oynamaya zaman geçirmeye girer.

Sunucu için bir şeyler yapmaya üşeniyorsunuz zaman ayırmıyorsunuz birilerinin yaptığı en ufak bir şeyde yapılanın üzerine çıkıp reyizlik taslıyorsunuz hayırdır? Saçma sapan fakechat, fakedeath, fakecmd yapıp kankilerinize temp verin diye yürümüyor bu sunucu verilmiyor size 9 level.

+1 adam haklı beyler
Cevapla
#7
(24-06-2017, Saat: 19:02)DynamiC[peR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Paracı admin" olarak beni bu platformda ismimi çıkardılar. 

He de geç, bu kadar. 

Paralı Admin'le sunucuya bu platforma katkısı olduğu için, kötü olmaz.  

Bende adminlige para yatırarak başlamıştım.
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#8
Benimde görüşüm şudur ki bazı ust yönetim uyelerine bosu bosuna z tag lvl verilmiş diye görüyorum bana katilan olur katılmayan olur saygi duyarim sözüm belli kişilere değil eskiden duydugum kadariyla sunucuda belli bir yardim maddi degil maperler olsun testerler olsun bu belirli kisilere z tag filan veriliyodu suanki cogu kisiye ne amacla verilmis diye merak ediyorum ne bileyim bos bos durup z taglilar var isim vericem benim gördüğüm kadariyla bi z tagi hak eden emir(Hwang) varki sunucunun belli bir yerelere gelmesi icin gununu gecesine katiyor benim dusuncem bu yonde bu sunucu 1 kisiyle yurumez diye dusunuyorum. Daha iyi yerlere gelmesi icin ust yonetim uyelerinde bi degisiklik filan olmasi gerekiyor.
Bul
Cevapla
#9
Birbirimizle konuşmayacak kadar düşmandık bizde eskiden klanlarla da biz oyuna döküyorduk gerçekten böyle dırdır edip krallığı lafla ortaya koymuyorduk ki güzel yazmışsın uzun zamandır genel olarak her harekete karşılık sessizliği bozduğun için teşekkürler Hwang
Bul
Cevapla
#10
(24-06-2017, Saat: 19:26)[Z]Lunaci[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-06-2017, Saat: 19:02)DynamiC[peR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Paracı admin" olarak beni bu platformda ismimi çıkardılar. 

He de geç, bu kadar. 

Paralı Admin'le sunucuya bu platforma katkısı olduğu için, kötü olmaz.  

Bende adminlige para yatırarak başlamıştım.

Onun kafası mermer gibi Cengiz anlamıyo "he de geç" diyince. Öğretemedim bi türlü yok saymayı Big Grin
Cevapla


Hızlı Menü: