Hoşgeldin, Ziyaretçi:
Yada Üye Ol

Yeni bir konu açıp, diğer konulara cevap verebilirsiniz.
Z-TR Gaming Forumuna kayıt olarak, tartışmalara katılabilirsiniz.
İyi bir kullanıcı olursanız şirinleride görebilirsiniz.

Konuyu Takip Et

server hakkında

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

server hakkında

Çevrimdışı chubawal

[Z-TR] Topluluk Üyesi

• [Z-TR] Topluluk Üyesi
  • Yorum:
    2
  • Konu:
    1
  • Üye Sayısı
    730

• yaklaşık 2 yıldır server 3'ü geçmiyor fakat hala server açık ve 1000 slotu var ve bunun için para ödeniyor. çekmeyen bir server hala niye ayakta tutuluyor çok merak ediyorum, sadece merak. gündelik olarak servera giren kişi yok yani 1 kişi girip çıkıyor o da bir şey yapmıyor niye hala z group var? sebep? yönetim bir şey mi yapacak ya da bir şeyimi bekliyor? en son bir şey eklenecek server adam çekecek dediler hiç bir şey olmadı.

Çevrimdışı [Z]Lunaci[exP]

[Z-TR] Forum Admin

• [Z-TR] Forum Admin
  • Yorum:
    247
  • Konu:
    63
  • Üye Sayısı
    1

• (14-05-2018, Saat: 22:00)chubawal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaklaşık 2 yıldır server 3'ü geçmiyor fakat hala server açık ve 1000 slotu var ve bunun için para ödeniyor. çekmeyen bir server hala niye ayakta tutuluyor çok merak ediyorum, sadece merak. gündelik olarak servera giren kişi yok yani 1 kişi girip çıkıyor o da bir şey yapmıyor niye hala z group var? sebep? yönetim bir şey mi yapacak ya da bir şeyimi bekliyor? en son bir şey eklenecek server adam çekecek dediler hiç bir şey olmadı.

Bu soruyu Kendim için cevaplıyorum şöyle ki 7 Yıldır samp oynamış biri olarak artık salmanın zamanı gelmişti. Yeni oyunlar vb ler çıktı ve onları oynamaya başladıkça sampa girmez oldum. Z Group'a gelirsek başka oyunlara yöneldik sampta kalmadık. 

SAMP sunucunun halen açık olmasının sebebi isteyen girip oynar. 2006'dan beri açık olan sunucuyu neden kapatalım ki ?
    Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA

Çevrimdışı Toreador

[Z-TR] Sahip

• [Z-TR] Sahip
  • Yorum:
    627
  • Konu:
    52
  • Üye Sayısı
    2

• (14-05-2018, Saat: 22:00)chubawal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaklaşık 2 yıldır server 3'ü geçmiyor fakat hala server açık ve 1000 slotu var ve bunun için para ödeniyor. çekmeyen bir server hala niye ayakta tutuluyor çok merak ediyorum, sadece merak. gündelik olarak servera giren kişi yok yani 1 kişi girip çıkıyor o da bir şey yapmıyor niye hala z group var? sebep? yönetim bir şey mi yapacak ya da bir şeyimi bekliyor? en son bir şey eklenecek server adam çekecek dediler hiç bir şey olmadı.

"1 slot da olsa açık kalacak/tutucam" demiştim geçmiş bir zaman. En çok bu yüzden açık hala. Onun dışında Z'nin başlangıç ve kuruluşu olduğundan açık.

Evet bunun için her ay para ödeniyor. Smile Ama sadece SA:Mp sunucusu yok. Diğer oyun sunucuları, z siteleri v.s. hepsi bir arada diyebiliriz.

Çevrimdışı chubawal

[Z-TR] Topluluk Üyesi

• [Z-TR] Topluluk Üyesi
  • Yorum:
    2
  • Konu:
    1
  • Üye Sayısı
    730

• her ay server için ne kadar ödeniyor? samp serverı için

Çevrimdışı den1z

SİNCE 2009

• [Z-TR] Moderator
  • Yorum:
    215
  • Konu:
    6
  • Üye Sayısı
    390

• arasıra arkadaşlarım ile 2-3 kişi gireriz bi mekan gördüğümüzde ; burada bilmem ne nickli kişiyle ss lerimiz vardı diye sohbet ederdik. Aga beee
    /ΛC - Assassin'S Creed 2014-20
    Electronic Technician

Çevrimdışı [Z]Rifleman

[Z-TR] Super Moderator

• [Z-TR] Super Moderator
  • Yorum:
    181
  • Konu:
    9
  • Üye Sayısı
    88

• SAMP sunucusunun ücreti ocağa incir ağacı dikecek kadar değil; o yüzden sorun olmuyor.

Çevrimdışı DeyroL[CoD2]

[Z-TR] Topluluk Üyesi

• [Z-TR] Topluluk Üyesi
  • Yorum:
    96
  • Konu:
    13
  • Üye Sayısı
    1014

• herşey eskiden güzeldi...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: