Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son
#1


Merhaba arkadaşlar öncelikle tüm [Z-TR] kullanıcılarının bayramını kutluyorum. Uzun ve eskisi kadar olmasa da güzel vakitler geçirdik ve hep birlikte güzel insanlar tanıdık, sabahlara kadar teamspeak odalarında sabahladık güzel günler geçirdik son zamanlarda. Artık bu işler için vaktim olmuyor ve bir oyun için kalp kırmaya vs. gerek yok gerçekten, ister istemez öfkeyle bir şeyler olmuş durumda fakat şu an kimseyle aramda bir anlaşmamazlık kalmadı. Onlar benden önce de burada olan insanlar ve dilerim [Z]Group'un devamı için yine burada olacaklardır, bunu ben isterim. An itibariyle [Z]Group yöneticilik ve üstlendiğim PAWN departman görevinden istifa ediyorum. Yine de yüz üstü bırakmamak adına belirli zamanlar sunucunun mode gelişimiyle ilgilenebilirim. (26/06/2017 01:35)

Şu zamana kadar kırdığım insanlar olduysa affola. Bir oyun için kalp kırmak saçma bir şeydir ve kimse bundan mutlu olup işlerine adapte olamaz benden bu beklense de benim yapım değildir. Kırılan kalbi de onarmak zordur, bilirim. Seven, sevmeyen herkese bildirimleri ve takibi için teşekkür ediyorum. [Z]Group bünyesinde üzerimde emeği olan her insana ayrı ayrı teşekkürler. Arada yine geleceğim birlikte etkinliklere katılır, yarışlar yaparız. Seviliyorsunuz.

Bul
Cevapla
#2
Emir bu sunucuda hatta bu oyunda tanıdığım en iyi insanlardan birisin keşke sonu böyle olmasaydı ama sen böyle uygun görmüşsün artık hakkını helal et,yolun açık olsun.
Bul
Cevapla
#3
Sabahlara kadar teamspeak3 odaların da geçirdiğimiz günleri unutmak imkansız. O sohbetler , muhabbetler , eğlenceler , gülmeler asla aklımızdan çıkmaz. Seni çok ikna etmeye çalışmıştım kalman için. Ama kendi kararın artık saygı duyuyorum. Nasıl olsa artık iletişim kurabileceğimiz telefon ve bir sosyal medya var. Kendine dikkat et Allaha emanetsin reel hayatında başarılar dilerim dostum.
Bul
Cevapla
#4
[Resim: https://i.hizliresim.com/aG3MXz.jpg]
Bul
Cevapla
#5
(26-06-2017, Saat: 02:46)DynamiC[peR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabahlara kadar teamspeak3 odaların da geçirdiğimiz günleri unutmak imkansız. O sohbetler , muhabbetler , eğlenceler , gülmeler asla aklımızdan çıkmaz. Seni çok ikna etmeye çalışmıştım kalman için. Ama kendi kararın artık saygı duyuyorum. Nasıl olsa artık iletişim kurabileceğimiz telefon ve bir sosyal medya var. Kendine dikkat et Allaha emanetsin reel hayatında başarılar dilerim dostum.

aynen o günleri unutmak imkansız ara sıra bare ts uğra o günleri yad edelim..
Bul
Cevapla
#6
Sunucuda konuşacağımızı konuştuk, ekstra bir şey yazmalı mıyım bilmiyorum fakat sınavda başarılar mutlaka sınavdan sonra mesaj at.

[Video: https://www.youtube.com/watch?v=vDP35T-d3-k]
Bul
Cevapla
#7
kendine iyi bak hayatında başarılar.
Facebook/bilal.der
Bul
Cevapla
#8
Hoşçakal Emir abi. Ts3 deki o gülüşleri unutmayacağım. Gitmene çok üzüldüm Sad
Bul
Cevapla
#9
Kendine iyi bak
Bul
Cevapla
#10
allaha emanet
                                                                                       
                                                                                        İNSTAGRAM |YOUTUBE 
 
     İSMİM İLYAS DEĞİL MUSTAFA
                                                                
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: