Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorumlu Sınıf Geçmek Nedir?
#1
arkadaşlar biliyorum sizi çok bunalttım ama bu sorularla artık son yıl sonu ortalama tam 50.165 falan 7 zayıf var dil anlatımda dahil şimdi ortalma tuttu diye direk 11.sınıfa geçiyorum dimi ama dil anlatım baraj olduğu için sorumlu geçiyorum biri aydınlatabilirmi.
Bul
Cevapla
#2
ortalaman geçiyorsa sıkıntı yok. 2 dönem ortalaması zayıf olan derslerinin sınavlarına girersin 11.sınıfta.
Cevapla
#3
tüm zayıf olanların mı yoksa sadece dil anlatmın mı ?
Bul
Cevapla
#4
(05-06-2017, Saat: 04:34)Creature19051 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tüm zayıf olanların mı yoksa sadece dil anlatmın mı ?

bildiğim kadarıyla 2 dönem ortalaması zayıf olan bütün derslerden.
Cevapla
#5
Kalmak zor bir şey mi? 10. sınıfa geçtim ve bazı şüphelerim var.
Bul
Cevapla
#6
Sağolasın @Roger
@Toretto kardeşim o biraz bölümünle alakalı benim bilişim ve biraz zorladı açıkçası ama bizim okulda lojistik okuyanlar var adamlar 80-85 alınca üzülüyorlar düşün Smile benim ortalamam 39 du 2. sınavlarla falan 51 e yükseldi aslında kalmak geçmekten daha zor Smile 2 3 yüksek kredili dersin olsun ortalama fırlıyor zaten.
Bul
Cevapla
#7
Dil anlatım zayıfsa otomatik sınıfta kalıyorsun diye biliyorum ben.
Bul
Cevapla
#8
Normalde lise hayatında Dil ve Anlatımdan kalınca direk otomatikmen sınıfta kalıyordun. Şimdiki sistem nasıl oldu bilemiyorum ama eğer ortalaman tutuyorsa 12.sınıfın sonuna kadar sorumlu geçtiğin dersleri yaz ayında "Sorumluluk Sınavların" da vermen gerek. Sonuçta Dil ve Anlatım dersi baraj dersidir.
Bul
Cevapla
#9
(05-06-2017, Saat: 23:00)DynamiC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normalde lise hayatında Dil ve Anlatımdan kalınca direk otomatikmen sınıfta kalıyordun. Şimdiki sistem nasıl oldu bilemiyorum ama eğer ortalaman tutuyorsa 12.sınıfın sonuna kadar sorumlu geçtiğin dersleri yaz ayında "Sorumluluk Sınavların" da vermen gerek. Sonuçta Dil ve Anlatım dersi baraj dersidir.
Aynen böyle oluyor veya okul başladımı sınavına giriyosun
Bul
Cevapla
#10
Diğer derslerden geçip, dil anlatım dersinden kalırsan sınıfını "Sorumlu" geçmiş oluyorsun ve bu dersi ilerleyen yıllarda vermen gerekiyor. Lise 4 e kadar veremezsen diploman verilmiyor, diplomanı alman için o dersi eninde sonunda vermen gerekecek.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: