User

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stajyer'lik hakkında bilgisi olanlar......
#1
Benim Staj Başlama Tarihim 21/09/2016 aylık alacağım ücret 490-500 civarında sormak istediğim soru şu; Ben şu an Halk Sağlığı Kurumu Laboratuvarında stajyerlik yapıyorum ve burada çalışanların hepsi kamu personeli ve ayın 15'inde Maaşlarını alıyorlar ki benim maaşımda büyük ihtimalle ayın 15'inde yatacak. bütün iş günü imzalarımı içeriye verdim ancak 30 iş günüm henüz dolmadı Yarın Maaşımı Alabilir miyim ya da Ücret Keserler mi?
Bul
Cevapla
#2
Suriyelik hakkında diye okudum başlığı Sad
Bul
Cevapla
#3
çalıştığın gün kadar maaş verirler
Cevapla
#4
(14-10-2016, Saat: 17:17)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çalıştığın gün kadar maaş verirler

Bende onu diyorum İş günümü doldurdum ancak ayın 21'nde başladığım için orada ki memur'lara sordum iş günün eksik diye kesebilirlermiş dediler internette de araştırdım net bir bilgi yok.

Resmiyette 24 günün 12 günü çalışmış gibi görünüyorum benim hatam değil ama maaşın tam yatması için 30 günün 12 gününde çalışmam gerekiyormuş imza attığım günlerde tam.
Bul
Cevapla
#5
kaç gün gittiysen o kadarını verirler.
Bul
Cevapla
#6
kaç gün gittiysen o kadar maaş veriyorlar bende öyle aldım kesme falan yok yani. Birdaha ki ay tam ücret alırsın.
Bul
Cevapla
#7
belki aylık günlük olarak verebilirler maaşını ama sağlıkda iş değişirmi bilmiyorum , ben yazılım şirketinde yaptım, arkadaşımın aylık maaşını güne bölüp çalıştığı gün parasını verdiler ( ama ben standart stajyer maaşı almadım.. ) o yüzden net bir açıklama yapamıyacağım
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi