Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO ve Uzaylılar Hakkında Bilgiler
#1
✽  UFO ve Uzaylılar Hakkında Bilgiler ;


Hayatın gerçekleri olarak karşımıza çıkacak UFO ve uzaylılar bugün olmasa bile, bir gün karşılaşacağımız gerçek olarak, sürekli hayatımızı işgal eden konuların başında gelmektedir. Ne kadar inanmasak, görmeden olmaz desek de, böyle bir gerçeğin olduğunu düşünmeliyiz. Bilimsel olarak açıklanan gerçeklerin yanı sıra, yaşanmış olayların da vereceği etkiyle birlikte, böyle bir tehlike veya farklılığın eninde sonunda karşımıza çıkacağını bilmeliyiz.

Günümüzde ve bundan yıllar önce gerçekleşen iki olayla birlikte, uzaylıların ve UFO’ların varlığı hakkında gerçeklere erişebiliriz. Aslında bu gerçekleri hepimiz bilmemize rağmen, inkar edip inanmamak gibi bir huy edinmişiz.
İlk olarak sizlere ABD’li UFO araştırmacılığı görevinde bulunan Jeff Peckmann hakkında birkaç şey söylemem gerekiyor. Jeff, uzun sürelerdir uzayla ve uzaylılarla ilgili araştırmalar yapan, varlıklarını savunan bir bilim adamıdır. Bir basın toplantısında, bunun gerçek olduğunu ispatlayacak bir video görüntüsüyle birlikte hayatımıza farklı bir bakış açısı katmamız gerektiğinin altını çizerek, evrende yalnız olmadığımızı ve uzaylıların varlığından bahsetti. UFO ve uzaylı görüntüleri, yayınlandıktan sonra büyük bir inceleme ordusuyla birlikte detaylı bir biçimde incelenmesinin ardından, gerçek olduğuna ve kesinlikle doğru olduğuna kanı getirilmiştir.

Gösterdiği görüntülere baktığımız zaman ve yaptığı açıklamayla birlikte, 17 Temmuz 2003 yılında çekilen bu görüntünün, Nebraska bölgesinde, Stan Romanek adındaki bir vatandaşın kızıl ötesi görüntü sergileyebilen bir kamerayla çektiği görüntülerde, net olarak görünen ve 1.20 metre boyutlarında olduğu tahmin edilen dünya dışı bir varlık olduğu ispatlanmıştır.
Farklı bir olaydan bahsetmek gerekirse, UFO’ların varlığı hakkında bilgi sahibi olmamız ve inanmamıza bir adım daha atmamız anlamına gelecektir.
Bu olay ise, oldukça uzun bir süre önce, 19 Eylül 1961’e dayanıyor. Bu tarihte yaşayan Betty ve Barney HILL çiftinin yaşadığı bir olay ve sonucunda büyük araştırmalara konu olmalarıyla birlikte, gerçeğin bulunması yönündedir.

Bu çift, evlerine dönmek için çıktıkları yolda, belirsiz ve rengarenk görünen bir cisim görerek, araçlarını durdurup indikten sonra, o cisme dürbünle bakmaya başlarlar ancak hemen yanlarında, insan küçük, büyük gözleri olan ve çenelerinin üstünde ağza benzeyen bir kesik olduğunu fark ettikleri yabancı birini görürler. Ardından duydukları bir uğultuyla birlikte bayılırlar. Uyandıkları zaman bulundukları yerden 50 km kadar uzakta bir mevkide bulunurlar. Buraya nasıl geldiklerini ve bir önceki gün yaşadıklarını hatırlamayan çift, yaşadıklarını ilgili birimlere anlatan bir yazıyla birlikte başvuruları sonucunda incelemeye alınırlar. Ardından gelen süreçle birlikte, uzmanların tavsiyeleri sonucunda psikiyatrilerden destek alarak, hipnoz tedavisiyle hatırlamaya çalışmaları sağlanır.

Uygulanan hipnozla birlikte, bazı durumları ve bahsettiklerimizi hatırlayan çift, ardından katıldıkları bir yarışmada tabii tutuldukları yalan makinesine bağlı oldukları anda bile bu konuyu inkar etmediklerini ve gerçekleri anlattıkları ortaya çıkınca, tüm parçalar yerine oturur ve gördüklerinin UFO ve uzaylı olduğuna kanı getirirler.


✣  UFO ve Uzaylılar Hakkında Kitap ; UFO Yasak Bölge
✻  UFO ve Uzaylılar Hakkında Görseller ; Kaynakça Garip Olaylar

Bul
Cevapla
#2
su görselleri bilim kurgu dizilerinden alıp koymayın gerceklığı olmayan seylerı
Bul
Cevapla
#3
(04-07-2017, Saat: 16:01)[sqD]ReloadedyR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: su görselleri bilim kurgu dizilerinden alıp koymayın gerceklığı olmayan seylerı

Görsel içerik olsun güzel dursun diye koyuyorum, sorun yok yani.
Bul
Cevapla
#4
uzayda canlıların olduğu bir gerçek ama insan formunda olmayabilir orası ayrı, ufo filan onlara pek inanmıyorum
Bul
Cevapla
#5
Uzaylılara inanmıyorum bi ara üzerine çok fazla düşmüşüm sonrasında gece rüya görmüştüm. Big Grin
Bul
Cevapla
#6
Nedense aklıma kovboylar ve uzaylılar filmi geldi Big Grin
Bul
Cevapla
#7
geçen bizim dükkana bi ufo geldi onlarda tüp taktırmış *** tekleme yapıyordu düzelttik
                      

[Resim: https://i.hizliresim.com/Jl7Laq.jpg]
Bul
Cevapla
#8
Konu için teşekkür ederim içerik ve içeriğe uygun arka fon müziği gayet güzel olmuş Smile
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kuyruklu Yıldız Hakkında Bilgiler Hiwatari 1 2,075 14-07-2017, Saat: 13:09
Son Yorum: V_Groove
  Kutup Işıkları Hakkında Bilgiler Hiwatari 4 2,686 10-07-2017, Saat: 20:41
Son Yorum: Ekotekomeko1[RED]
  Göktaşı Hakkında Bilgiler Hiwatari 2 2,384 09-07-2017, Saat: 17:57
Son Yorum: Hiwatari
  Satürn Hakkında Bilgiler Hiwatari 0 1,988 03-07-2017, Saat: 22:56
Son Yorum: Hiwatari
  Yuri Gagarin Hakkında Bilgiler Hiwatari 2 2,276 03-07-2017, Saat: 18:22
Son Yorum: Toreador

Hızlı Menü: