Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Uzaylılar Gerçek Mi?
#1
Esen olsun arkadaşlar, öncelikle hepinizin dikkatini çekebilecek bir konu olduğunu düşünüyorum. Bu konu hakkında sizde tartışabilirsiniz, yorumlarınız esirgemeyin diyorum. Şimdi size bahsedeceğim konu başlıktan da anlamış olduğunuz üzere "Uzaylılar" olacak.

"Uzayda hayat var mı?" sorusunun en güvenilir cevâbı, hiç şüphesiz, mûcize olduğu kanıtlanmış olan, kendisinden başka tanrı olmayan Allâh’ın kitabı Kurân’dadır. İşte Allâh'ın kitabında ki bazı âyetler:

 1. ve Allâh’a secde eder ne (var) göklerde ve ne (var) yer(yüzün)de dâbbeden (kımıldayandan, canlıdan) ve melekler ve onlar büyüklenmezler.
 2. ve O’nun (Allâh’ın) âyetlerinden (belirtilerinden), yaratılış (tarz)ı gökler ve yer(yüzünü)n ve ne yaydı o ikisinde dâbbeden (kımıldayandan, canlıdan) ve o (onların)toplanmalarına dilediğinde kadîr (çok iyi ölçüler koyan).

Bu iki ayette "gök" diye bahsedilen anlayacağınız üzere "uzay"dır. Allâh'ın kitabından bu tip sonuçlara kolayca varabiliyoruz, zaten bunun yanı sıra birçok kez bilim adamları tarafından sinyaller, olgular ve bazı deliller tespit edildi. Yılların ilerlemesiyle bilimde ilerlemekte ve bilimin ilerlemesiyle akıldaki merak ettiğimiz tüm sorulara cevaplar bulabiliyoruz.


51. Bölge Nedir?
51. bölge uçak ve silah incelemesi yapılan araştırma merkezidir. Yeni uçakların test ve geliştirme alanı olarak da kullanılır. Ufo ve uzayla ilgili teorilerileriyle ünlüdür. Las Vegas’ın kuzeyindedir. 51. bölgeye girmek tehlikeli ve kesinlikle yasaktır. Her yerde girilmemesi için uyarı levhaları ve kameralar vardır, güvenlik güçlerinin girmeye çalışanlara karşı öldürme yetkisi vardır. Üssün 30 mil çevresine hiç kimse girememektedir. 51. bölgenin güvenliği Cammo Dudes isimli bekçiler sağlamaktadır. Sınıra yaklaşanları uyarmakla yükümlüdürler. Uyarı sonucu oradan ayrılınmazsa yüksek para cezası kesilmektedir. Uzaylı ve ufolara dair her şeyin burada tutulduğu söylenmektedir.

Roswell Olayı
8 Temmuz 1947’de kayıp bir uçağın araması sırasında dokuz tane uçan daire gördüğünü iddia eden Kenneth Arnold binbaşıya haber vererek bir cismin çiftliğe düştüğünü söylemiştir. Daha sonra bölgeden tüm parçalar yok edilmiştir. İlk başta doğrulanan haber sonra yalanlanmış ve bunun bir meteoroloji balonu olduğu ortaya sürülmüştür. Tüm parçalar o sırada 51. bölgeye taşınmıştır.
Walter ABD’deki Roswell üssüne düşen ufonun içinde uzaylı cesetleri olduğunu ve bunun gizlendiğini iddia etti. 2008 yılında ölen Teğmen Walter öldükten sonra açılması için bir mektup bırakmıştı. Bu mektupta Amerika Birleşik Devletleri’nin bu kazada bulunan dünyaya ait olmayan teknolojinin ufodan alındığını yazmıştı.


Uzaylıların tespit edilen bazı özellikleri:
 1. Varlıkların boyu genellikle 1 ile 1.50 m arasında değişiyor. En uzun olanları ise 2 m civarında.
 2. Baş, insan görünümü taşısa da bedene kıyasla çok büyük kalıyor.
 3. Gözler büyük ve çukura kaçmış, birbirlerinden ayrı ya da normal insan gözünden çok daha geniş. Uzak doğulu izlenimi verircesine çekik.
 4. Kulak benzeri işitme organlarına ya da başın iki yanında yer alabilecek çıkıntılara sahip değiller.
 5. Burun göze çarpmayacak kadar belirsiz.
 6. Ağız düz bir çizgi veya yarık biçiminde. Yok olan kulaklar gibi işlevini yitiren ağız da beslenme ya da ses yoluyla iletişim, konuşma amacıyla kullanılmıyormuşçasına silikleşmiş.
 7. Boyun dikkati çekecek kadar ince.
 8. Saçlar… Kimi tanıklara göre uzaylıların saçları yok. Bazı tanıklarsa başın tepe bölgesinde hafifçe renkli bir leke gördüklerini söylüyorlar. Bedenin hiçbir bölgesinde tüye rastlanmıyor.
 9. Gövdenin tümü zayıf ve küçük olarak tanımlanıyor. Olayların çoğunda gövde bir tür giysi ya da üniforma ile örtülmüş durumda. Karında göbek deliğine rastlanmıyor.
 10. Kollar son derece ince ve uzun. Hatta bazen dizlere kadar iniyor.

[Z]Group'un uzaylılarla ilgisi:
 1. [Z]Group üst yönetimi tamamen uzaylı kadrodan oluşmaktadır.
 2. Kendileri son zamanlarda oyunculara bazı mesajlar göndermekteler. (Area51, UFO vs.)
 3. Hwang'ın kullandığı skin (id:33) GTA: SA oyununda Mr.Trenchcoat olarak anılan ve uzaylılar hakkında bize bilgi veren bir karakterdir. Bu bize Hwang'ın uzaylı olduğunu açıkça belirtmekte.

Kaynaklar:
Bul
Cevapla
#2
uzaylılara büyük kesim inanıyor ama ben bunların insanlar tarafından uydurulduğunu düşünüyorum

+
uzaylıları boşver de şu düz dünya teorisini araştırır mısınız ? benim kafam çok karıştı o konuda
Bul
Cevapla
#3
(20-06-2017, Saat: 02:51)theKatliam[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uzaylılara büyük kesim inanıyor ama ben bunların insanlar tarafından uydurulduğunu düşünüyorum

+
uzaylıları boşver de şu düz dünya teorisini araştırır mısınız ? benim kafam çok karıştı o konuda

Yarın bu konuyla ilgili makale paylaşacağım. Big Grin
Bul
Cevapla
#4
(20-06-2017, Saat: 02:51)[G.Unit]Toretto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2017, Saat: 02:51)theKatliam[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uzaylılara büyük kesim inanıyor ama ben bunların insanlar tarafından uydurulduğunu düşünüyorum

+
uzaylıları boşver de şu düz dünya teorisini araştırır mısınız ? benim kafam çok karıştı o konuda

Yarın bu konuyla ilgili makale paylaşacağım. Big Grin
hangi konu
Bul
Cevapla
#5
(20-06-2017, Saat: 02:52)theKatliam[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2017, Saat: 02:51)[G.Unit]Toretto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın bu konuyla ilgili makale paylaşacağım. Big Grin
hangi konu

Düz dünya teorisi konusu Big Grin
Bul
Cevapla
#6
(20-06-2017, Saat: 02:52)[G.Unit]Toretto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2017, Saat: 02:52)theKatliam[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hangi konu

Düz dünya teorisi konusu Big Grin
aç aç baya bi tartışalım o konuda. son zamanlar kafam allak bullak oldu bundan a**
Bul
Cevapla
#7
Çok uzun kim okur bunu özet geçin pls varmı yokmu
Bul
Cevapla
#8
Hwang uzayliymis beyler
/ΛC - Assassin'S Creed 2014-20
Electronic Technician
Bul
Cevapla
#9
Bu dünya da diğer varlıklara inanıyorsanız eğer (cin,melek) vb gibi varlıklara yani , uzaylılara da inanmalısınız.
Bul
Cevapla
#10
uzaylılar var ya geçen beraber çay içiyoduk A15TG gezegeninde
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: