User

WTTR Hakkında
#12020 Yılında ByLunaci tarafından kurulmuş, yönetimine daha sonra ZOMBELEK, EKREM ve Tulpar40'ı dahil ederek günümüzde
[Z-TR]Gaming çatısı altında hizmet veren en büyük War Thunder Türk Oyuncu Topluluğudur. Şu anda toplulukta 2078 aktif üye bulunmaktadır. 

Kısaca hakkımızda
  • WTTR.Net; Türkiye’de War Thunder oynayan oyuncu kitlesini ve Türk filolarını bir araya getirmek için 2020 yılında kurulmuş bir platformdur. Web sitesi ve forumun yanında War Thunder oyuncuları için TeamSpeak3 ve diğer sunucu gerektiren tüm sistemlerin altyapısını da sağlar.
  • WTTR.Net War Thunder oyununa dair Türkçe içerik üretmeyi ve War Thunder hakkında en zengin Türkçe içeriği sunan platform olmayı amaçlar.
  • WTTR.Net, 2006 yılından bu yana hem oyun sunucuları hem de oyuncu topluluğu olarak hizmet veren; daha önce SA:Mp ve Mafia 2 Online gibi oyunlarda sunucu ve platform oluşturmuş Z Group çatısı altındadır.
  • WTTR.Net, Discord sunucumuza katılarak, beraber oynayabileceğin takım arkadaşları bulabilir veya çeşitli etkinlik veya aktivitelerde yer alabilirsiniz, Discord sunucumuz birden çok amaca hizmet etmektedir, WTTR ile bağlantılı filo web servisleri botlar ve çeşitli API’ler yer almaktadır.

WTTR Bağlantılar
Anasayfa :  https://warthunder.com.tr/
Forum     : https://forum.wttr.net/
Topluluk https://wttr.net/
Discord    : https://discord.wttr.net
[-] [Z]Lunaci[TR] kullanıcısın mesajını 1 kullanıcı beğendi.
  • Toreador (16-12-2023 19:11:05)
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WTTR Üyeler ve Yönetim Ekibi [Z]Lunaci[TR] 2 534 28-02-2024, Saat: 00:27
Son Yorum: [Z]Lunaci[TR]

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi