User

Yeni 10 Level Animatör Sistemi
#1
Eski sistem;

1 Level:
-Animatörlüğün en alt rütbesidir. Bu rütbeye sahip olduktan sonraki ilk 1 ay deneme süresidir, 1 ay sonrasında deneme süresi sona erer. Kullanabildiği komutlar sadece etkinlik komutlarıdır. Etkinlik yapmakla görevlidirler.

2 Level
-1 levelda kendini gösterenlerin ulaştığı leveldır. Kullandığı komutlar 1 levela göre daha geniştir (2 level admin komutları) yine etkinlik yapmakla görevlidirler.

3 Level
-2 levelda kendini gösterenlerin ulaştığı leveldır. Kullandığı komutlar 2 levela göre daha geniştir (3 level admin komutları) Etkinlik yapma görevlerinin yanında duruma göre baş animatör vekili yada diğer yetkilerle donanabilirler.

4 Level (Baş animatör vekili)
-3 levelda kendini gösterenlerin ulaştığı rütbedir. Etkinlik yapma zorunlulukları yoktur. Yönetim levelıdır, görevleri 1-2-3 level animatörlerin düzenini sağlamak/onları yönetmektir. Her hafta sonunda animatörlerle ilgili Baş Animatöre rapor verirler.

5 Level (Baş Animatör)
- Vekillikte yönetim yeteneğini kanıtlayanların ulaştığı rütbedir. Tüm animatörlerden sorumludur. Her hafta sonunda vekilin raporuna göre uyarı verilecekleri/level verilecekleri vs üst yönetime sunar. Animatörlerle ve animatörlükle ilgili her sorunun çözüm kaynağıdır.

Yeni Sistem:

1 Level (Deneme Animatör)
- Animatörlüğün en alt rütbesidir. Kullanabildiği komutlar sadece etkinlik komutlarıdır. Etkinlik yapmakla görevlidirler. Kalıcı olanları olsa da genelde /tempanim komutu ile oyundan çıkana kadar deneme amaçlı geçici olarak anim yapılmış kişilerden oluşan seviyedir.

( Kalıcı 1 level olanlar için bu rütbeye sahip olduktan sonraki ilk 1 ay deneme süresidir, 1 ay sonrasında deneme süresi sona erer. )

9 & 10 level Anim ve Adminler için TempAnim komutları;
/tempanim [oyuncu id] = idsi yazılan oyuncuya oyundan çıkana kadar geçici olarak 1 level animlik verir
/untempanim [oyuncu id] = idsi yazılan oyuncunun geçici animliğini alır


2 Level (Deneme Animatör)
- Animatörlüğün kalıcı olan en alt rütbesidir. 1 levelda kendini kanıtlayanlar bu seviyeye yükselerek asıl deneme aşamasına geçerler. Bu rütbeye sahip olduktan sonraki ilk 1 ay deneme süresidir, 1 ay sonrasında deneme süresi sona erer. Kullanabildiği komutlar sadece etkinlik komutlarıdır. Etkinlik yapmakla görevlidirler.

3 Level
- Deneme sürecini başarıyla tamamlayan normal animatördür. Görevi etkinlik yapmaktır. Sunucu durumunda adına yapılacak x2 yazılı uyarıda görevden alınır.

4 Level
-  Görevi etkinlik yapmaktır. 1 Level admin komutlarını kullanabilir. Sunucu durumunda adına yapılacak x3 yazılı uyarıda görevden alınır.

5 Level
- Görevi etkinlik yapmaktır. 2 Level admin komutlarını kullanabilir. Sunucu durumunda adına yapılacak x3 yazılı uyarıda görevden alınır.

6 Level
- Görevi etkinlik yapmaktır. 3 level admin komutlarını kullanabilir. Sunucu durumunda adına yapılacak x4 yazılı uyarıda görevden alınır. Gerektiği durumlarda yardımcı baş animatörlük yapabilir.

7 Level
- En alt yönetim levelıdır. Yardımcı baş animatör ya da baş animatörün yapacağı görevlendirmeye göre ekiple ilgilenir. Görevlendirme yardımcı baş animatör ya da baş animatörün inisiyatifindedir. Eğer görevlendirme yapılmazsa etkinlik yapma zorunluluğu vardır. Görevlendirme yapılırsa bu zorunluluk ortadan kalkar. 4 level admin komutlarını kullanabilir. Gerektiği durumlarda yardımcı baş animatörlük yapabilir.

8 Level
- Yardımcı baş animatör ya da baş animatörün yapacağı görevlendirmeye göre ekiple ilgilenir. Bu konuda inisiyatif yoktur her 8 level yönetimde bulunmak zorundadır. Etkinlik yapma zorunluluğu yoktur. 5 level admin komutlarını kullanabilir. Gerektiği durumlarda yardımcı baş animatörlük yapabilir.


9 Level (Yardımcı Baş Animatör)
- Animatör ekibinin üst yönetim rütbesidir. Ekibin tamamının yönetiminden sorumludur. Alt rütbelerinde görevlendirme/uyarı verme/level düşürme(üst yönetime bildirmek şartıyla), görevine son verme v.s. tasarruf haklarına sahiptir. Her hafta sonunda baş animatöre ve üst yönetime alt rütbelerinden aldığı veriler ışığında detaylı bir rapor verir. Etkinlik yapma zorunluluğu yoktur. 6 level admin yetkilerini kullanabilir. Gerektiği durumlarda baş animatörlük yapabilir.

10 Level (Baş Animatör)
- Animatör ekibinin en üst rütbesidir. Tüm animatör ekibi üstünde her türlü tasarruf hakkına sahiptir. Tüm ekipten sorumludur, yardımcı baş animatör ve diğer yöneticilerden sonra sorunların çözüm kaynağıdır. Ayrıca yardımcı baş animatörle birlikte ekibe adam alma/başvuruları açma v.s. konusunda server üst yönetimine öneride bulunabilirler. 7 Level admin yetkilerini kullanabilir.

*Tüm rütbelerde sonradan değişiklik yapılabilir.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation [Z]Group SA:Mp Admin & Animatör Ekibi Toreador 0 1,028 13-12-2023, Saat: 02:21
Son Yorum: Toreador

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi