Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Group Forum Rankları
Güzel olmuş.

[Z] Group 1 Level Animator 19/06/2017

[Z] Group Eski 2 Level Animator 2014-2015
Bul
(19-06-2017, Saat: 20:26)CitadeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-06-2017, Saat: 20:09)UEASH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: grafiker rankı ne

Derken

SM'nin fontundan yap Grafikerin fontunu.
Bul
Fontlar değiştirilseydi daha iyi olabilirdi, onun dışında güzel.
Bul
(19-06-2017, Saat: 19:53)CitadeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar yorumlarınız icin sag olunda burda emek var lan hicbiri guzel degil nedir? Madem fikrin öyle daha tatlı bir dille söyleyebilirsin. Biraz düşünceli olun la

Ha daha iyisini yaparim diyorsaniz buyrun meydan sizin

Alınmanı istemedim Smile , daha iyilerini yapabileceğine inanıyorum sanki bana daha güzelini başarabilirsin de bunlar taslak gibi geldi.
C# Developer
Okuyarak öğrenirsin fakat yaşayarak anlarsın.
Bul
Beyler bu arada çalışmalar benim değil. Mevcut grafikerlerin bu rank olayını iplerine takmadigini görünce iş başa düştü bizde forumdan kendi kendine takılan gizli grafikerlere başvurduk.

@Strkey hacı kusura bakma ard arda kötü eleştiriler gelince ve sen de hiçbiri guzel olmamış deyince sende patladım Big Grin
Bul
Grafikerler ne güne?
Bul
Sahip pek olmamış gibi onun dışında beğendim

İNSTAGRAM |YOUTUBE 

İSMİM İLYAS DEĞİL MUSTAFA

Bul
Efsane olmuşlar
Bul
okunaksız, karanlık

olmayan rütbelerin de rankını koymuşsunuz saçma

çalışmalar kiminse o koysun foruma
(19-06-2017, Saat: 21:56)CitadeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler bu arada çalışmalar benim değil. Mevcut grafikerlerin bu rank olayını iplerine takmadigini görünce iş başa düştü bizde forumdan kendi kendine takılan gizli grafikerlere başvurduk.

@Strkey hacı kusura bakma ard arda kötü eleştiriler gelince ve sen de hiçbiri guzel olmamış deyince sende patladım Big Grin

Böyle saçma bir şey sakın bir daha yapmayın. Gizli grafiker diye bir şey yok, grafiker olan adam başvurusunu yapar. Yeterliyse alınır, kadroda ki kişilere başvurabilirsin. Ki bende bunun üzerinde çalışmalar yapıyorum, değişik değişik konuşmayın. Sikimize takıyoruz biz herşeyi rahat ol, bir moderatör böyle önemli şeyleri üstlenmemeli. Karışmayın. Konu kilit, çalışmalar yetersiz. Ben halledeceğim iki güne.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Z Group Header [G.Unit]NoN_ 8 6,127 02-04-2020, Saat: 15:51
Son Yorum: Toreador
  [Z]Group / Rank Deneme Kamufle[cN] 28 8,179 22-02-2018, Saat: 23:53
Son Yorum: DeyroL[CoD2]

Hızlı Menü: