Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Group Tanıtım Yarışması
#1
Exclamation 
[Z]Group platformunu sosyal medyada yayınlanmak/tanıtmak üzere Sunucu/Platformu tanıtan videoları hazırlayıp katılacağınız bir etkinliktir.

[Resim: http://forum.z-tr.com/images/icons/exclamation.png] Hazırlanan videolar arasında seçilen video, sosyal medya platformlarında Sponsorlu İçerik (Reklam) olarak yayınlanacağı için montaj / kurgu konusunda deneyimli olan kişilerin katılması önerilir. Tanıtım videosunda :

[Z]Group platformu hakkında genel bilgi verilmeli. (Örn: Kuruluş tarihi, şimdiye kadar neler yaptığı v.s) SampZ.Net ile birlikte Z-TR topluluğu da tanıtılmalı.

[Z]Group Müziklerini kullanmanızda fayda vardır. (Bkz: [Z]Group Müziği -1- [Z]Group Müziği -2- ) (Eğer varsa, alıntı yaptığınız videonun sesini kesip söz konusu [Z]Group şarkılarını eklemelisiniz)

Videoda toplulukların (SampZ.net & Z-TR.com) tanıtımı kısmında eğer deneyiminiz varsa seslendirme ile tanıtıma katkı sağlayabilirsiniz.

Youtube platformu üzerinden yayınlanan [Z]Group video/etkinliklerinden (Yılbaşı ve bunun gibi) alıntı/derleme yapabilirsiniz. (Bkz: [Z]Group Tanıtım Videoları ) Kendi içeriğinizi de katmalısınız.

• Hazırladığınız videonun başlangıcından sonuna kadar ekranın bir köşesinde Z-TR logosu yer almalıdır. (Örn: Sağ alt) (Logo ektedir)


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Bul
Cevapla
#2
Bunu Yapanlara Şimdiden başarılarinizi Dilerim Smile
Bul
Cevapla
#3
1-2 key var elimde, steamde de 1-2 gift var onlardan bişeyler şaaparız ödül olarak
Cevapla
#4
Guzel proje 👍
SA:MpZ 2011-2022
[Z-TR] Moderator 
[Z-SA:Mp] Administrator

Bul
Cevapla
#5
z'yi bilmeyen ya da duymayan mı var Big Grin bence tanıtmaya gerek yok
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: