Anket Başlığı: [Z]'nin Forum Oluşumları Yeniden Toparlanabilir mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Hayır
27.27%
3 27.27%
Evet
54.55%
6 54.55%
Bir kaçı toparlanabilir.
18.18%
2 18.18%
Katılımcı sayısı: 11 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]'nin Forum Oluşumları Yeniden Toparlanabilir mi?
#1
Bilen bilir, [Z]Grafik, [Z]Radyo, [Z]Haber, [Z]Kahin Lig, [Z]Parkour, [Z]Film gibi bir çok oluşum vardı ve bu oluşumlar forumun aktifliğini sağlayan vazgeçilemez şeylerdi, peki bu oluşumlar tekrar eski aktifliğine kavuşabilecek veya kurulabilecek mi?
Bul
Cevapla
#2
[Z]Radyo zaten kurulu ve şuan aktif ? Belli bir kitle daha olmadığı için yayın akışını başlatmıyorum. Diğer bölümlere gelecek olursak eğer , ağır ağır canlandırılacak elbet. Ayrıca icraat ve girişim olunması lazım ki yönetimde ona göre yavaş yavaş adam koysun başına. Smile
Bul
Cevapla
#3
Ya aslında çok büyük bi umut ışığı yakmışsın biliyo musun? yani bu alanları aktifleştirsek güzel olur diyosun iyi diyosun da.. Ortaya ilk önce bi oyuncu kitlesi lazım. Kaybedilenler adına olabilir. Eskiden kaynıyodu buralar bilmiyorum biliyo musunuz. ya da bildiğiniz tarih hangi tarih ama bu alemden bi GaNGSTeR, Lp$ uS [KT](Yunus'un kemikleri titresin), AC K4U Santrolar vardı bi ara ortak olundu vesaire.. ne bileyim çok eskiye giderim insanları bağladığınız şeyleri düşünürüm. Olay mod değil aslında beyler, kitlenin istediği şey.

Velhasıl kelam, Gürkan sorum sana görürsen, ya da ilgili kim varsa anlayan.. Eski forumların herhangi bi datası, ne bileyim onlara ulaşabileceğimiz bi şey. Çünkü forum candır aga. Forumda ortam varsa herkes birbirini görmeye o oyuna zaten gelir (: 

arkadaş iyi değinmiş güzel bi ampul yakmış ref varsa parlatsın
Bul
Cevapla
#4
(29-05-2017, Saat: 06:15)DUMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya aslında çok büyük bi umut ışığı yakmışsın biliyo musun? yani bu alanları aktifleştirsek güzel olur diyosun iyi diyosun da.. Ortaya ilk önce bi oyuncu kitlesi lazım. Kaybedilenler adına olabilir. Eskiden kaynıyodu buralar bilmiyorum biliyo musunuz. ya da bildiğiniz tarih hangi tarih ama bu alemden bi GaNGSTeR, Lp$ uS [KT](Yunus'un kemikleri titresin), AC K4U Santrolar vardı bi ara ortak olundu vesaire.. ne bileyim çok eskiye giderim insanları bağladığınız şeyleri düşünürüm. Olay mod değil aslında beyler, kitlenin istediği şey.

Velhasıl kelam, Gürkan sorum sana görürsen, ya da ilgili kim varsa anlayan.. Eski forumların herhangi bi datası, ne bileyim onlara ulaşabileceğimiz bi şey. Çünkü forum candır aga. Forumda ortam varsa herkes birbirini görmeye o oyuna zaten gelir (: 

arkadaş iyi değinmiş güzel bi ampul yakmış ref varsa parlatsın

Bartu Abi dedğiniz şeyler yapılandırmaya geçerse K4U tekrar kurar mısınız?
Bul
Cevapla
#5
Bu tip şeyler forumu canlandıran şeyler bence, forum canlı olunca zaten oyunda canlı oluyor. Bu tip konuların başına gönüllü kişiler seçilerek güzel bir şeyler ortaya çıkabilir.
Bul
Cevapla
#6
Sistemsel olarak sunucu / forum çaplı geliştirmeler tamamlandığında bunların hepsi olacak. Sanıldığı gibi kolay değil tabi, biz üzerimize düşen vazifeyi yapıyoruz gerisini sizler getirirsiniz umarım. Güzel olacak.
Bul
Cevapla
#7
Eski forumu çok özlüyorum. Samp falan hikaye benim için eski forumdaki aktiflik dönse yeter beee
Bul
Cevapla
#8
(29-05-2017, Saat: 19:32)Hwang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sistemsel olarak sunucu / forum çaplı geliştirmeler tamamlandığında bunların hepsi olacak. Sanıldığı gibi kolay değil tabi, biz üzerimize düşen vazifeyi yapıyoruz gerisini sizler getirirsiniz umarım. Güzel olacak.

Katılıyorum. 


O değilde josh nedir ya 😂😂😂
SA:MpZ 2011-2022
[Z-TR] Moderator 
[Z-SA:Mp] Administrator

Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Teması Neden Değiştirildi? selamün 5 4,277 06-04-2017, Saat: 21:00
Son Yorum: Spawn

Hızlı Menü: