Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Radyo - Yararlı Bilgiler.
#1


Bizden sonra ki nesile [Z] Radyo'da işleri kolaylaşması için ve [Z] Radyo'da neler yapılması gerektiğini biraz derledim. Umarım forum da yasak değildir başkasının adına konu açmak. (Radyo bölümü boş kalmış o yüzden paylaşıyorum)

1-) [Z] Radyo bünyesin de yapılabilecek en önemli husus diksiyonun önemi ve yayın akışını güzel takip etmektir.
2-) [Z] Radyo'da 2. önemli husus dinleyicileri elde tutmak, isteklere göre hareket etmek, sesin akışkanlığı ve yayın akış saatine uymak.
3-) [Z]Radyo yayın akışı programın da önemli olan ses ayarlarını ayarlamak ve (Port , ID , IP) gibi numaraları öğrenmek veya [Z]Group üst yetkililerden bilgi almak.
4-) [Z] Radyo'da dinleyicilere (kanka , panpa , bro , kardo) gibi kelimeler kullanılmamalı ve yayının ciddiyeti önemlidir.
5-) [Z] Radyo'da görevli olan kişi yayın akışı saatine uymalı (18:00 - 20:00) arası gibi. Kendisinden sonra ki DJ'yi unutmamalı yayını ona göre elde tutmalıdır.
6-) Ve son olarak 6. madde , yayın akışın da (Arabesk , türkü , ilahi) gibi müziklere yer verilmemeli (Pop , Slow , Rock , Elektro , Remix) gibi parçalar açılmalı ki dinleyicileri elde tutmalıdır.
(Bu konuyu açtım çünki , bir işin elinden tutmak lazım ki [Z]Radyo dahil bütün [Z]Group ailesinde herşey eskisi gibi akıcı ve eğlenceli bir yer olsun.)

[Z]Radyo 2o17Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Z]Radyo - Sizce olmalı mı ? DynamiC 8 4,367 18-06-2017, Saat: 18:55
Son Yorum: [G.Unit]Toretto
  [Z]Radyo - Deneme Yayını DynamiC 4 3,030 21-04-2017, Saat: 00:46
Son Yorum: DynamiC

Hızlı Menü: