Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z-TR] Yeni Tema

Eski tasarımın demode olmasından dolayı daha modern ve şık  karanlık tasarıma geçtik, forumda gördüğünüz hataları bu konu altına yazınız.
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Pek iç açıcı olmamış. Benim fikrim bu. İlla yani profil fotoğrafı değiştircezmi benim profil fotoya baksana eşşek kadar.
Bul
güzel Olduda dedigi gibi az bişey iyisi olabilirdi...
Bul
az bişey iyisi derken beğenmediğiniz ya da sıkıntılı olan şeyleri net olarak belirtirseniz daha güzel olur
Fena degil gideri var
Bul
Emek var sonuçta. Geliştirilirse güzel olacak.
Bul
backgroundu kullanıcı istediği renk yapsa seçenek olsa mesela ; siyah , beyaz , sarı v.s
/ΛC - Assassin'S Creed 2014-20
Electronic Technician
Bul
(12-03-2018, Saat: 01:01)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az bişey iyisi derken beğenmediğiniz ya da sıkıntılı olan şeyleri net olarak belirtirseniz daha güzel olur
Tema Olarak Biraz Siyah Oldu Az bişey Renklendirme Olsa Cok İyi Olurdu Ama yinede Güzel Kötülemiyorum Siyah biraz bozdu gibi Ama Sizin İsteğinizle Olduysa Hic bişey Diyemem Karısamam Sadece Düsüncemi Söyledim...
Bul
mobil temada, yorumlardaki kullanıcı adlarıyla, adların bulunduğu alan benzer renklerde, griye gri
Bul
(12-03-2018, Saat: 13:29)V_Groove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mobil temada, yorumlardaki kullanıcı adlarıyla, adların bulunduğu alan benzer renklerde, griye gri

kardeş beğenmediysen naş naş  Smile Big Grin Big Grin Big Grin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni temaya geçtik! Toreador 11 5,488 08-06-2017, Saat: 01:02
Son Yorum: Lexus

Hızlı Menü: