User

Gitar üzerine
Yaklasık 5 senedir klasik gitar dersi alıyorum ve güzel ama ucuz bir gitar arıyorum. Klasik olsun istiyorum ama elektro klasik olursa iyi olur. Tabi yanınada bir amfi lazım. Yani ben yaklaşk 300 tllik bir gitar kullanıyorum amator gibi kaliyor istedigim sey cok profesyonel olmayan bir şey. Yani 1000-1500 arasinda gitar+amfi ikilisini bulabilirseniz harika olur Big Grin Tişikkirler.
klasik gitara neden amfi lazım?

300tl lik gitar amatör olmaz orta seviye olur

80-100 tl desen domates kasası derim de 300tl az para değil
Abi bilmiyorum elektro klasik gitar al dedi birisi inyernettwde size danisayimcdedim bide sen bilirsin bunlari bu elektro olmasi amfiye takmak icin degil mi? Aslinda amfi sevmiyorum ben o öyle diyincw bir an öyle dedimde yani bilemedim sen ne onerebilirsin abi?
klasik ya da akustik gitarın elektro olması demek sesini bi sisteme aktarmak için gerekli düzeniğin üzerinde olması demek

kayıt alacağında miksere ya da ses kartına girersin ya da sahne durumu olduğunda ses sistemine miksere girersin gitarı elektro olması bu açıdan işe yarar

onların dışında gitarın zaten akustik olarak ses çıkarmasını sağlayan kasa/gövdesi var amfi ne alaka? elektro gitarla karıştırma onu

kim neden öyle bir şey dedi sana onu anlamadım
Ben yanlis anladim her halde onun demekbiatedigi sahne sistemiydi galiba
Akustik alıp keyfine bakacaksın...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi