User

SA:Mp Sunucusu Ekip Çağrısı
Saygılar
Ben de olmuştum şansım vardır belki ama artık çok geççç Big Grin
(24-01-2017, Saat: 19:26)Avicenna Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de olmuştum şansım vardır belki ama artık çok geççç Big Grin

ne için geç
(24-01-2017, Saat: 19:51)[Z]Kyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-01-2017, Saat: 18:15)ProfStrikers Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Donseler ne olacak server ölmüs

İlgilenen olduktan sonra gerisi gelir zaten ölmüş olması pekte bi anlam ifade etmiyor. Geri dönmek isteyen ekip arkadaşlarından sonra normal alımlarda açılacak. Sunucuda yetki alan olursa bana özel mesajdan ulaşsın süre ekleyeyim.

rogera süre lazım 7 level çözersin
ohh wait yetki alabilirim ama ayın 1 inden itibaren girebilirim akk var LUL
B*ktan mt2 oynayan(meraklısı) bile varsa şu türkiyede, sampı oynayan hayli hayli çıkar
ToreAdor Geç değilse tekrar yaşatın Z yi

Bugün serverde bi 5 6 kişiydik herkes tekrar Z nin geri gelmesini istiyor çoğu kişi sizin kodlarınızı kullanıyor server bi 50 60 kişi olsa devamı gelir zaten tekrar z nin geri gelmesi dileğiyle
(25-01-2017, Saat: 00:28)CaLipso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: B*ktan mt2 oynayan(meraklısı) bile varsa şu türkiyede, sampı oynayan hayli hayli  çıkar

Adam haklı Big Grin
(25-01-2017, Saat: 00:58)RyzeLy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-01-2017, Saat: 00:28)CaLipso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: B*ktan mt2 oynayan(meraklısı) bile varsa şu türkiyede, sampı oynayan hayli hayli  çıkar

Adam haklı Big Grin

(25-01-2017, Saat: 01:34)[Z]Kyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-01-2017, Saat: 00:52)Royal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ToreAdor Geç değilse tekrar yaşatın Z yi

Bugün serverde bi 5 6 kişiydik herkes tekrar Z nin geri gelmesini istiyor çoğu kişi sizin kodlarınızı kullanıyor server bi 50 60 kişi olsa devamı gelir zaten tekrar z nin geri gelmesi dileğiyle
İşte bu sebepten öncelikle eski ekibi geri çağırıp ufak çaplı bi kadro oluşturuyoruz. Sunucuyla ilgilenen adminler olduğu sürece devamı gelir  Smile

Ve şunuda Ekliyim Serverin geri dönmesi için Forumda Duyuru Yapmanızı Tavsiye ederim işte Mesela Şu tarihte Şu saatte adminler serverde olacaktır gibi Umarım Başarılı olursunuz Smile
(25-01-2017, Saat: 01:43)Royal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve şunuda Ekliyim Serverin geri dönmesi için Forumda Duyuru Yapmanızı Tavsiye ederim işte Mesela Şu tarihte Şu saatte adminler serverde olacaktır gibi Umarım Başarılı olursunuz Smile

hocu bi yere gitmedik ki dönelim?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi