User

CS:GO sunucuları hakkında (Yenilenme)
Arkadaşlar, CS:GO sunucularını yakın zamanda yenileyeceğim. İstediğiniz bir tür sunucu varsa yazın, değerlendireyim.
Surf eğlenceli oluyor
Bende bugünlerde csgo geçiş yapacağım, Fun tarzı zombi escabe veya jailbreak gibi modlar gayet eğlenceli oluyor.
Surf açabiliriz. Jailbreak için büyük uğraş gerekiyor. Şu anda jailbreak düşünmüyorum, ileride olabilir.
Awp lego aim

D2 ye odaklanip saglam pro da olabilir
bhop/timed surf [nlur ikiside tier 1-3 arasi olsun, durduk yere bhop_space acmayin Sad ]
Sunucular yenilenmeye başlandı arkadaşlar. İlk etapta bir adet pro sunucusunu devreye alacağım. Sonradan da diğer modlara yöneleceğiz. Ekstradan da 5v5 maçlarınız için şifreli bir sunucu açacağız.

Sunucularda yönetici olmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Belki bir şeyler yaparım.
(12-10-2016, Saat: 16:16)Rifleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunucular yenilenmeye başlandı arkadaşlar. İlk etapta bir adet pro sunucusunu devreye alacağım. Sonradan da diğer modlara yöneleceğiz. Ekstradan da 5v5 maçlarınız için şifreli bir sunucu açacağız.

Sunucularda yönetici olmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Belki bir şeyler yaparım.

sirada hangi mod var?
counter strike 1.6 plugin modlarını csgo source yanı çevirirsem eğlenceli bir fun sunucu açarsak oyuncular tarafından ilgi görür.
(12-10-2016, Saat: 19:28)hello Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-10-2016, Saat: 16:16)Rifleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunucular yenilenmeye başlandı arkadaşlar. İlk etapta bir adet pro sunucusunu devreye alacağım. Sonradan da diğer modlara yöneleceğiz. Ekstradan da 5v5 maçlarınız için şifreli bir sunucu açacağız.

sirada hangi mod var?

Belli değil.

(12-10-2016, Saat: 19:33)KaptanDerya[Z-TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: counter strike 1.6 plugin modlarını csgo source yanı çevirirsem eğlenceli bir fun sunucu açarsak oyuncular tarafından ilgi görür.

Dene çevirilebiliyorsa sunucu açarız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CS:GO sunucuları açıldı [Z]Rifleman 12 16,182 24-08-2017, Saat: 20:10
Son Yorum: Toreador
  CS:GO sunucuları yeniden aktif [Z]Rifleman 0 3,266 05-06-2016, Saat: 21:39
Son Yorum: [Z]Rifleman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi