User

GTA Onlinede bazı hileciler.
Onlinede hile kullanmazsanız bile hileden ban yiyebilirsiniz benim gibi 1 aylık ban yemiştim bugün oyuna girdim ve tekrardan hilecilere denk geldim kayda alıp reportladım bazı görebileceğiniz hileler  Smile

Bende yan hesapta GtaV varda indirmeye üşeniyorum eğer beraber oynamayı kabul edersen başlatayım indirmeyi :d
indir gireriz
Ohooo çok var. Her serverde bulabilirsin bu hilecilerden. Haritaya obje ekleme, ölümsüzlük açma, ışınlanma. Bi ara bunlar sayesinde zengin olmuştum para felan atıyorlardı yere.
lunaci bro sen bi ps3 e gel intihar sebebin ortaya çıkar. her lobby de 16 kişiden 10 u modder
Gördüğümü kayda alıp reportluyorum artık tak ettiler Big Grin
ps3 de bana çok güzel fantezi uyguluyolardı :/ ufo skini koyup patlatıyolar gravityi kaldırıp uçuruyor sonra öldürüyo vs vs
(27-11-2016, Saat: 22:05)TahaYuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende yan hesapta GtaV varda indirmeye üşeniyorum eğer beraber oynamayı kabul edersen başlatayım indirmeyi :d

beraber oynamak için buradayız zaten? wtf?
Bana havadan 500m dolar yağdırdılar

adam havadan paket yağdırdı her pakettende 100k para çıktı

hiç 500m den fazla yağdıran oldumu size

BİR KERE TEAM DEATHMATCH TAYDIM ADAM HACK SİLAHLARA TP OLMUŞ ÇEKTİ O SAYEDE KOMBO YAPTIM SADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDADSADASDDASDADSAD

ben şu an 1980 level im
Bir adam kardeş mezaramı götürüncen azıcık para bizede at Big GrinD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi