User

Hangisini Alsam (Apple)
Merhaba Herkese  2 Senedir Samsung Galaxy S6 Kullanmaktayim Düsündüm İphone Almaya Karar Verdim İphone 8 Cıkmıs Bulunmakta Simdide Kararsız Kaldım İphone 7 Ve İphone 8 Özellikleri Aynımıdır Onu Anlamadım İphone 7 Ler İyimidir İphone 7 Kullanan Kişiler Varsa Tavsiye eden varsa Burdan Söyleyebilirlermi Alırsam Yurt Dışından Alacam Yakınım Ordan Getirecekte Karasız Kaldım Tavsiyesi Olan Burdan Yazsın :Smile 
arada 100 dolar fark var diye hatırlıyorum aralarında böle devasa fark yok telefon hastası değilsen 7 al gitsin 8 e ne gereği var
(26-09-2017, Saat: 21:13)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arada 100 dolar fark var diye hatırlıyorum aralarında böle devasa fark yok telefon hastası değilsen 7 al gitsin 8 e ne gereği var

Hmm. Hastası da Pek Değilim İphone Hic Kullanmadım Sadece 7 ve 8 Özellikleri 2 side Aynımı Onu Merak Ettim Okadar... Blush Blush
6S al kafan rahat olsun.
(26-09-2017, Saat: 21:18)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-09-2017, Saat: 21:13)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arada 100 dolar fark var diye hatırlıyorum aralarında böle devasa fark yok telefon hastası değilsen 7 al gitsin 8 e ne gereği var

Hmm. Hastası da Pek Değilim İphone Hic Kullanmadım Sadece 7 ve 8 Özellikleri 2 side Aynımı Onu Merak Ettim Okadar... Blush Blush
aralarında elbet fark var tabii ki fakat öle devasa fark yok. üstteki arkadaşın dediği gibi 6S'i de tercih edebilirsin güzel telefondur. bu arada 7 de kulaklık girişi yok çevirici falan alıyor bazıları. apple'nin 7 için ürettiği kulaklıklarda 600 lira mı 700 lira mı neydi
(27-09-2017, Saat: 19:30)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-09-2017, Saat: 21:18)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hmm. Hastası da Pek Değilim İphone Hic Kullanmadım Sadece 7 ve 8 Özellikleri 2 side Aynımı Onu Merak Ettim Okadar... Blush Blush
aralarında elbet fark var tabii ki fakat öle devasa fark yok. üstteki arkadaşın dediği gibi 6S'i de tercih edebilirsin güzel telefondur. bu arada 7 de kulaklık girişi yok çevirici falan alıyor bazıları. apple'nin 7 için ürettiği kulaklıklarda 600 lira mı 700 lira mı neydi

Ama İphone 7 de Kulaklık girişi yok o dogru ama onun aparat şeyi var onu takarsan kulaklık oluo übür türlü tabi kulaklık girişi yok 7 Lerde Kablosuz Şarj ediyormu Peki ??
(28-09-2017, Saat: 00:27)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-09-2017, Saat: 19:30)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aralarında elbet fark var tabii ki fakat öle devasa fark yok. üstteki arkadaşın dediği gibi 6S'i de tercih edebilirsin güzel telefondur. bu arada 7 de kulaklık girişi yok çevirici falan alıyor bazıları. apple'nin 7 için ürettiği kulaklıklarda 600 lira mı 700 lira mı neydi

Ama İphone 7 de Kulaklık girişi yok o dogru ama onun aparat şeyi var onu takarsan kulaklık oluo übür türlü tabi kulaklık girişi yok 7 Lerde Kablosuz Şarj ediyormu Peki ??
etmiyor diye biliyorum
(28-09-2017, Saat: 16:54)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2017, Saat: 00:27)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama İphone 7 de Kulaklık girişi yok o dogru ama onun aparat şeyi var onu takarsan kulaklık oluo übür türlü tabi kulaklık girişi yok 7 Lerde Kablosuz Şarj ediyormu Peki ??
etmiyor diye biliyorum

Plusların Ne Özelligi var İphone 7 Plus Olsun İphone 6 Plus Plus ne özelligi var ??
(28-09-2017, Saat: 17:00)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2017, Saat: 16:54)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: etmiyor diye biliyorum

Plusların Ne Özelligi var İphone 7 Plus Olsun İphone 6 Plus Plus ne özelligi var ??
iphone 7 ve 7 plusu ele alırsak 7 daha büyük (5.5 inç) ve 7 plusun ekranı daha yoğun. 7 plus çift kameralı vs vs

https://www.apple.com/tr/iphone/compare/ buradan daha detaylı kendin farklarına bakabilirsin
(28-09-2017, Saat: 17:39)[G.Unit]tayfurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2017, Saat: 17:00)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plusların Ne Özelligi var İphone 7 Plus Olsun İphone 6 Plus Plus ne özelligi var ??
iphone 7 ve 7 plusu ele alırsak 7 daha büyük (5.5 inç) ve 7 plusun ekranı daha yoğun. 7 plus çift kameralı vs vs

https://www.apple.com/tr/iphone/compare/ buradan daha detaylı kendin farklarına bakabilirsin

Biliyorum Zaten Burda Pahallı Oldugu icin Burdan Almıcagım Yurt Dısından Bakarsak Daha Ucuz O Yüzden Yurt Dısından Alcam burda 4 bin 5 bin orda ucuz ben zaten konu olarak yurt dısından alacagımı belirttim sadece burdan bi öneri tavsiye almak istedim okadar düsüncelerinizi alıp ona göre değerlendirmek istedim Okadar herşey icin cok teşekkür ederim Bu konuda benle ilgilendigin icin Teşşekür ederim Allaha Emanet Ol herşey icin saol Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Apple scuderia01 4 4,512 26-09-2017, Saat: 01:01
Son Yorum: DeyroL[CoD2]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi