User

ISP Önerir misiniz?
Merhaba herkese. Uzun süreden sonra buralara yeniden gelmek güzel. Önerinize ihtiyacım var. Yıllardır TTNET kullanıyordum ama son zamanlarda hız sorunlarından dolayı (yıllardır 8Mbps'in altına inmeyen internetin 16Mbps FullLimitsizde genellikle 0.2Mbps olması ama AKK'li bir 16Mbps paketinde stabil 12Mbps vermesi gibi) aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum. Önerdiğiniz, Türk Telekom altyapısını kullanmayan, bir ISP var mı? Pingleri, hızlarının stabilliği gibi bilgiler verirseniz sevinirim.
TT altyapısı kullanmayan biraz zor.
Sana tavsiyem Türk Net, TT altyapısı kullanmasına rağmen alabileceğin maksimum hıza yakın bir hız ve akk'siz internet sağlayabiliyor.

Örneğin TT altyapısı ile aldığım en yüksek hız 56 MBPS ve bunu da TT değil vodafone veriyordu.

Şuan 35 MBPS Akk'siz kullanıyorum bir gram aşağı inmiyor.
TTNET Pişmanlıktır bende uzun zamandır 5 6 senedir TTNET Kullanmaktayim internet kopma sorunu cok yasıyorum bu sene internete giriyom internet sürekli kopmalar yaşanıyor donma oluo kopup 5 dk sonra gelio sinir bozucu TTNET Pişmanlıktır....
Kardeş bildiğim kadarıyla tüm internet sağlayıcıları TT'nin alt yapısını kullanıyor onun için yapabileceğin pek bir şey yok ama, Turkcell öneririm.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi