User

Oyunla alakalı
Arkadaşlar bilgisayarda bişeyler var ama çözemedim bi türlü. Oyunlarda saçmalamaya başladı cidden ama. Mesela CS GO da Oynuyorum donuyo 5 saniye sonra açılıyo sonra tekrar donuyo donuyo habire donuyo bi türlü oynayamıyorum GTA 4 dede GTA Sa dada csgodakı gibi oluyo. Başka oyunlardada oluyo bi türlü çözemedim. Windows 10 ile alakalı olabilirmi? Windows 7 yüklesem geçermi?
Kusura bakmada sokayım öyle pc ye Big Grin
/ΛC - Assassin'S Creed 2014-20
Zabıt Katibi
(14-07-2017, Saat: 00:15)den1z Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kusura bakmada sokayım öyle pc ye Big Grin

Abi Big Grin Gece gece çıldırdım. Abi sen bilgisayarın özelliklerine göre böyle dedin galiba Big Grin Yok bilgisayar özellikleri iyi. Virusmu var ne varsa artık oyunlar saçmalıyor. İstiyosan eğer Özellikler atabilirim
w10 da olan sorun bendede olmuştu w7 attım geçti.
laptop mu?
(14-07-2017, Saat: 00:41)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: laptop mu?

Hayır gürkan abi Masaüstü.

(14-07-2017, Saat: 00:20)HyperionX[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: w10 da olan sorun bendede olmuştu w7 attım geçti.

Hype w7 attım derken? Windows7 yemi geçtin direk yoksa format atdın Windows7 yemi geçtin?
sistemle alakası yoktur
(14-07-2017, Saat: 14:12)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sistemle alakası yoktur

Napmam lazım peki? Sistemle alakası yoktur derken neyi kastettin Bilgisayar özelliklerimi yoksa Windows10 win7 mi? Herkes windows 7 daha iyi diyor.
işletim sistemiyle

onu diyenlere çok şeyapma
(14-07-2017, Saat: 17:53)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: işletim sistemiyle

onu diyenlere çok şeyapma

Win7 ye geçsemmi geçmesemmi? Söylersen abi iyi olur. Çünkü 3 4 kere format attım cs go indirdim denedim yine bi takılma oluyor. Herkes win7 Başarılı diyorlar en önemliside oyun açısından.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi