User

Oyunla alakalı
(17-07-2017, Saat: 22:16)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-07-2017, Saat: 17:53)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: işletim sistemiyle

onu diyenlere çok şeyapma

Win7 ye geçsemmi geçmesemmi? Söylersen abi iyi olur. Çünkü 3 4 kere format attım cs go indirdim denedim yine bi takılma oluyor. Herkes win7 Başarılı diyorlar en önemliside oyun açısından.

Win7 mi saçmalama  Smile  1,5 yıldır Windows 10 uprage yiye yiye kullanıyorum sıkıntı çıkartmıyor. Win7 eskide kaldı XP gibi.
(17-07-2017, Saat: 22:18)[Z]Lunaci[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-07-2017, Saat: 22:16)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Win7 ye geçsemmi geçmesemmi? Söylersen abi iyi olur. Çünkü 3 4 kere format attım cs go indirdim denedim yine bi takılma oluyor. Herkes win7 Başarılı diyorlar en önemliside oyun açısından.

Win7 mi saçmalama  Smile  1,5 yıldır Windows 10 uprage yiye yiye kullanıyorum sıkıntı çıkartmıyor. Win7 eskide kaldı XP gibi.

Abi napmam lazım peki? Şuanda Win10 un Son sürümü olan, Creators Update deyim.
bişey yapma aynen devam Big Grin
(18-07-2017, Saat: 02:12)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bişey yapma aynen devam Big Grin

Bi tane program buldum abi. İsmi, Driver Pack Solution 14 gb. İndiriyorum şuan. Çok güzel program cidden. Bilgisayarında ne driver varsa hepsini teker teker güncelliyor. Belki ondan sonra düzelir. Ama win7 yide cepte tutuyorum Niyeyse.
Win10 sıfırlama özelliğini kullan sonra donanımlarına göre gereken son sürüm driverları kur eğer kolay çözüm istiyorsan. Yoksa kasmaya neden olan programı araştırıp bulman lazım.
(18-07-2017, Saat: 09:42)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Win10 sıfırlama özelliğini kullan sonra donanımlarına göre gereken son sürüm driverları kur eğer kolay çözüm istiyorsan. Yoksa kasmaya neden olan programı araştırıp bulman lazım.

Abi kaç kere sıfırladım Win10 ayarlarından. Ama bi program buldum ya sonunda Driver Pack Solution onu indiriyorum. Kendisi 14gb. Şuan yeni formattan çıktı bilgisayar ztn. Bu arada abi sende Win10 mu?
(18-07-2017, Saat: 14:56)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2017, Saat: 09:42)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Win10 sıfırlama özelliğini kullan sonra donanımlarına göre gereken son sürüm driverları kur eğer kolay çözüm istiyorsan. Yoksa kasmaya neden olan programı araştırıp bulman lazım.

Abi kaç kere sıfırladım Win10 ayarlarından. Ama bi program buldum ya Driver Pack Solution onu indiriyorum. Şuan yeni formattan çıktı bilgisayar ztn. Bu arada abi sende Win10 mu?

Evet win10 var. Bence indirme boş yere o paketi. Aygıt yöneticisinden gereken donanımlara bak ordan bulalım indirmen gereken driverları.
Selamlar Fatality
onu indirme driver booster indir hepsini güncelle ekran kartını felan günceller zzatren
Nasıl donuyo la 3-4 saniyede bir takılma gibisindenmi?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi