User

Oyunla alakalı
(19-07-2017, Saat: 18:22)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-07-2017, Saat: 16:05)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi direk Aygıt Yöneticisine girip ss alsam atsam olurmu?

Olur tabi. Görüntü, ağ, depolama, ses gibi gereken sekmelerin fotosunu atabilirsin.

Buyur abi.
[Resim: https://i.hizliresim.com/qWAj1V.png]

[Resim: https://i.hizliresim.com/Q7Pv1A.png]

Bunlar oldumu yoksa yanlışmı attım?
gtx 460 eski bi kart
Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.
(19-07-2017, Saat: 21:19)Quadro[2K] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gtx 460 eski bi kart

aldığım zaman donmuyodu kardeş.

- Noldu cevap bekliyorum.
(19-07-2017, Saat: 22:05)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-07-2017, Saat: 21:19)Quadro[2K] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gtx 460 eski bi kart

aldığım zaman donmuyodu kardeş.

Ne bu atarın giderin böyle egolanma vs eski bi kart olduğunu belirttik.
Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.
(19-07-2017, Saat: 23:50)Quadro[2K] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-07-2017, Saat: 22:05)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aldığım zaman donmuyodu kardeş.

Ne bu atarın giderin böyle egolanma vs eski bi kart olduğunu belirttik.

Lan ondan değil işte. Noldu donmuyodu önce?
(18-07-2017, Saat: 18:33)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2017, Saat: 17:22)Zyklon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl donuyo la 3-4 saniyede bir takılma gibisindenmi?

aynen. Bazen 1 saniyede 1 olabiliyor.  Video çekip atabilirim istersen.

kusuura bakma cevap veremedim 
Aynı sorunu format dan sonra bende yaşadım sorunun kaynağını tam bulamasamda çözümü gayet basit format peki neden
şöyle söylüyüm formatı attım tüm driverleri kurdum herşey stabil derken oyunda aynı senin kastettiğin gibi 3 saniyede neyim bi tutukluk oluyordu aygıt yöneticisini açtım ve sistem boşta nın cpu sömürdüğünü onun yanı sıra svchost ların haddinden fazla kaynak kuruttuğunu gözledim ve format atarken birşeylerin ters gittiği kanatine vardım sorunun sorununu ben çok araştırdım tırt pek bişey bulmadım sen bulursan yaparsın veya direkt olarak formatlarsın yavruyu
(20-07-2017, Saat: 01:02)Zyklon Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2017, Saat: 18:33)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen. Bazen 1 saniyede 1 olabiliyor.  Video çekip atabilirim istersen.

kusuura bakma cevap veremedim 
Aynı sorunu format dan sonra bende yaşadım sorunun kaynağını tam bulamasamda çözümü gayet basit format peki neden
şöyle söylüyüm formatı attım tüm driverleri kurdum herşey stabil derken oyunda aynı senin kastettiğin gibi 3 saniyede neyim bi tutukluk oluyordu aygıt yöneticisini açtım ve sistem boşta nın cpu sömürdüğünü onun yanı sıra svchost ların haddinden fazla kaynak kuruttuğunu gözledim ve format atarken birşeylerin ters gittiği kanatine vardım sorunun sorununu ben çok araştırdım tırt pek bişey bulmadım sen bulursan yaparsın veya direkt olarak formatlarsın yavruyu

Şuan sende oluyomu o sorun? bide kaç kere formatladım bi bilsen. Bide '' boşta nın cpu sömürdüğünü onun yanı sıra svchost ların haddinden fazla kaynak kuruttuğunu gözledim '' nasıl yani Anlamadım Aygıt Yöneticisinde öyle bişeymi var ? ? ? ?
(20-07-2017, Saat: 01:08)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2017, Saat: 01:02)Zyklon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kusuura bakma cevap veremedim 

Şuan sende oluyomu o sorun? bide kaç kere formatladım bi bilsen. Bide '' boşta nın cpu sömürdüğünü onun yanı sıra svchost ların haddinden fazla kaynak kuruttuğunu gözledim '' nasıl yani Anlamadım Aygıt Yöneticisinde öyle bişeymi var ? ? ? ?

Sağlam bi formatdan sonra düzeldi senide bi gözlemleyelim görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göstere tıkla cpu ve remi sırala resmini çek bi at hele (aygıt yöneticisi nerden çıkdı aq)
Al bu 1.

[Resim: https://i.hizliresim.com/Pr726b.png]

görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göster Bulamadım.

[Resim: https://i.hizliresim.com/lWQPvp.png]

(20-07-2017, Saat: 03:11)Zyklon Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2017, Saat: 01:08)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan sende oluyomu o sorun? bide kaç kere formatladım bi bilsen. Bide '' boşta nın cpu sömürdüğünü onun yanı sıra svchost ların haddinden fazla kaynak kuruttuğunu gözledim '' nasıl yani Anlamadım Aygıt Yöneticisinde öyle bişeymi var ? ? ? ?

Sağlam bi formatdan sonra düzeldi senide bi gözlemleyelim görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göstere tıkla cpu ve remi sırala resmini çek bi at hele (aygıt yöneticisi nerden çıkdı aq)

Sağlam format nasıl yani? o usbye veya cdye atıyosun dosyaları giriyosun biosdan ordan atıyosun format o yalanmı yani? Bende Microsoft' un kendi orjinal sitesinden alınmış ilk sürümü var Windows 10 Pro' nun bide iso onu attım usbye yani içindekileri yazdım usbye. Dedim ya 4 5 kere format attım onunla attım işte.
Realtek PCIe GBE Family Controller
NVIDIA GeForce GTX 460 v2

Bağladığın kablosuz internet şeyinin driverını cihazın modeline göre bulursun. Ses kartını falan da direkt olarak aygıt yöneticisinden güncelleyebilirsin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi