User

Oyunla alakalı
(20-07-2017, Saat: 03:42)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Al bu 1.

[Resim: https://i.hizliresim.com/Pr726b.png]

görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göster Bulamadım.

[Resim: https://i.hizliresim.com/lWQPvp.png]

(20-07-2017, Saat: 03:11)Zyklon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlam bi formatdan sonra düzeldi senide bi gözlemleyelim görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göstere tıkla cpu ve remi sırala resmini çek bi at hele (aygıt yöneticisi nerden çıkdı aq)

Sağlam format nasıl yani? o usbye veya cdye atıyosun dosyaları giriyosun biosdan ordan atıyosun format o yalanmı yani? Bende Microsoft' un kendi orjinal sitesinden alınmış ilk sürümü var Windows 10 Pro' nun bide iso onu attım usbye yani içindekileri yazdım usbye. Dedim ya 4 5 kere format attım onunla attım işte.

Hadi 1-2 neysede aynı iso ile 4 5 kere format attıysan tam bi davarsın amınakoyim nesine laf ediyorsun çok format attım diye? sonuç aynı olucak dimi
sağlam temiz bir formatdan kasıt da farklı iso kullanarak büyük bir titizlikle usb ile atılmış formatdır aynı iso ile 4 kere format atıp aynı sonucu almak değil

(20-07-2017, Saat: 03:42)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göster Bulamadım.

sanırsam sen windows 8 ve üstü sürümleri çıktığı zaman bilgisayar sahibi oldun win7 kullanıyorum bu şekil windows 8 10 neyim bilmem velakin ne öğrenmek istediğimiz ortada sana dedim büyük den küçüğe sırala direk çekip atmışsın düzgünce çek at
(20-07-2017, Saat: 09:52)Zyklon Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2017, Saat: 03:42)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Al bu 1.

[Resim: https://i.hizliresim.com/Pr726b.png]

görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göster Bulamadım.

[Resim: https://i.hizliresim.com/lWQPvp.png]

Sağlam format nasıl yani? o usbye veya cdye atıyosun dosyaları giriyosun biosdan ordan atıyosun format o yalanmı yani? Bende Microsoft' un kendi orjinal sitesinden alınmış ilk sürümü var Windows 10 Pro' nun bide iso onu attım usbye yani içindekileri yazdım usbye. Dedim ya 4 5 kere format attım onunla attım işte.

Hadi 1-2 neysede aynı iso ile 4 5 kere format attıysan tam bi davarsın amınakoyim nesine laf ediyorsun çok format attım diye? sonuç aynı olucak dimi
sağlam temiz bir formatdan kasıt da farklı iso kullanarak büyük bir titizlikle usb ile atılmış formatdır aynı iso ile 4 kere format atıp aynı sonucu almak değil

(20-07-2017, Saat: 03:42)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görev yöneticisi > işlemler> tüm kullanıcıların işlemlerini göster Bulamadım.

sanırsam sen windows 8 ve üstü sürümleri çıktığı zaman bilgisayar sahibi oldun win7 kullanıyorum bu şekil windows 8 10 neyim bilmem velakin ne öğrenmek istediğimiz ortada sana dedim büyük den küçüğe sırala direk çekip atmışsın düzgünce çek at

Zyklon 4 5 kere format dedim ya, her defa attığımda oyunları denedim olmadı o yüzden bu kadar atmak zorunda kaldım. Sonda bıktım bulurum diye atmadım. İlk defa bilgisayar sahibi 2008 de oldum ne win8 win10 çıktığı zaman? Düzgün sırala diyosun nasıl anlamadım.

(20-07-2017, Saat: 09:31)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Realtek PCIe GBE Family Controller
NVIDIA GeForce GTX 460 v2

Bağladığın kablosuz internet şeyinin driverını cihazın modeline göre bulursun. Ses kartını falan da direkt olarak aygıt yöneticisinden güncelleyebilirsin.

Bağladığın kablosuz internet şeyinin driverını cihazın modeline göre bulursun derken öyle bişey var Aygıt Yöneticisinde bi bakıyım (Bulamadım. Söylesene abi nerde bende girip buluyum yada istersen sen at Big Grin)
Windows 7 geçtim.

Şuan Win7 Ultimate deyim SP1 version.

Ürün anahtarı bilen yazabilirmi ? 2017 için Bazılarını denedim ama Microsoftdan tarafından engellenmiş diyor.
"Remote NDIS based Internet Sharing Device" yazıyo ya aygıt yöneticisinde, kablosuz internet şeysi derken onu kastetmiştim. Vınn, telefon veya wi-fi alıcısı falan mı taktın?

Win7 korsan mı kullanacaksın? Korsan Windows mu kaldı, senin daha çok başın ağrır. Big Grin
(21-07-2017, Saat: 12:14)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Remote NDIS based Internet Sharing Device" yazıyo ya aygıt yöneticisinde, kablosuz internet şeysi derken onu kastetmiştim. Vınn, telefon veya wi-fi alıcısı falan mı taktın?

Win7 korsan mı kullanacaksın? Korsan Windows mu kaldı, senin daha çok başın ağrır. Big Grin

Abi fullprogramlarindir com dan indirdim işte. 2017 Updateli olanı. Oğuzhan abi(Daqe) Önerdi.

Bide abi şu Bilinmeyen Aygıtları nasıl güncelliyecez güncellenmiyo ?
[Resim: https://i.hizliresim.com/6XMlV7.png]
Sağ tık > Özellikler > Ayrıntılar > Donanım kimlikleri

Orada gördüğün kodu internette arat, cihazın ne olduğu ortaya çıkar. Sonra da ona göre indirirsin driverını.
(21-07-2017, Saat: 15:41)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağ tık > Özellikler > Ayrıntılar > Donanım kimlikleri

Orada gördüğün kodu internette arat, cihazın ne olduğu ortaya çıkar. Sonra da ona göre indirirsin driverını.

Tamamdır Teşekkürler abi.
ARKADAŞLAR VİDEO ÇEKİP ATIYIMMI NASIL OLDUĞUNU Bİ ÖĞRENİN HE ?
(19-07-2017, Saat: 02:18)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: driverları kendin bulup indir programla olcak şey değil o

yıl olmuş 2017 ne win7'si ya? saçmalama bırakın şu hurafeleri windows 10 var ne güzel işte devam et

Yıl oldu 2024 laptop'umda halen win7 kurulu  Big Grin

Bunu da hortlattım   Smile
[-] [Z]Destere kullanıcısın mesajını 2 kullanıcı beğendi.
  • Toreador (03-01-2024 18:58:21), [Z]VenTureSome (03-01-2024 21:11:02)
(03-01-2024, Saat: 17:10)[Z]Destere Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-07-2017, Saat: 02:18)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: driverları kendin bulup indir programla olcak şey değil o

yıl olmuş 2017 ne win7'si ya? saçmalama bırakın şu hurafeleri windows 10 var ne güzel işte devam et

Yıl oldu 2024 laptop'umda halen win7 kurulu  Big Grin

Bunu da hortlattım   Smile

yıl olmuş 2024 ne win10'u ya? saçmalama bırakın şu hurafeleri windows 11 var ne güzel işte devam et
[-] Toreador kullanıcısın mesajını 2 kullanıcı beğendi.
  • [Z]VenTureSome (03-01-2024 21:11:03), [Z]Destere (04-01-2024 11:53:08)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi