User

SA:Mp Sunucusu Ekip Çağrısı
Daha sağlam ve yolunuzun açık olması dileğiyle.
(28-01-2017, Saat: 00:51)Roger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-01-2017, Saat: 20:41)PaPerOX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sen hala smod musun 

hedef 2023 BorMod olucam daha dur.

(28-01-2017, Saat: 00:43)CaLipso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8 levelin king i benide yaz baran

musab serverin mapleri çok sayko bir ara el at güzel maplar yap.

(31-01-2017, Saat: 03:18)hello Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-01-2017, Saat: 00:51)Roger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hedef 2023 BorMod olucam daha dur.

musab serverin mapleri çok sayko bir ara el at güzel maplar yap.
YA OLM RECEP NAPIYOSUN BDBSBSVSSVVZS

TALHA seni en son gördüğümde millete sens soruyodun lan bulabildinmi

eğleniyorum sen Big Grin
Gürkan abi yardımcı olabilirim ekipte yer varsa hala
Ek olarak
wTo yu devam ettirebilirim gerekli kadroyu toplayabilirsem veya race olaraktan eskisi gibi uS tarzı bir clanla ekip oluşturabilirim
(04-02-2017, Saat: 15:18)WhiteLine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gürkan abi yardımcı olabilirim ekipte yer varsa hala
Ek olarak
wTo yu devam ettirebilirim gerekli kadroyu toplayabilirsem veya race olaraktan eskisi gibi uS tarzı bir clanla ekip oluşturabilirim

hepsi uyar durduğun kabahat Smile
(30-01-2017, Saat: 23:56)XPRESH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eskiden grafikerdim hatta SeckiN ile ilk AC'yi kurmuştum Smile TussoR zamanı grafiker idim 2 defada animlik yapmıştım her şeyde işe yararım Big Grin

Yalnız burada yalan yanlış konuşma knk Seçkinle sen değil biz kurduk ama kuran Seçkin gözüküyordu hep Big Grin
(05-02-2017, Saat: 16:47)AssassinS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2017, Saat: 23:56)XPRESH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eskiden grafikerdim hatta SeckiN ile ilk AC'yi kurmuştum Smile TussoR zamanı grafiker idim 2 defada animlik yapmıştım her şeyde işe yararım Big Grin

Yalnız burada yalan yanlış konuşma knk Seçkinle sen değil biz kurduk ama kuran Seçkin gözüküyordu hep Big Grin

2nizde alın snickers yiyin Smile , seçkinin yokluğunda benden ty isteyen adam mı kurmuş sonra karaliste girmiş geçin olum bu ayakları ac nin yukselme devri qreen jazz ilr başladı. Sizler bir vardınız bir yoktunuz ama ben her zaman vardım. Wp grubunun yaşadığını seçkin bile bilmiyor , veya baska sunucularda ac yi açtığıni birbirimize kenetlendigimizi hatta sunucu kapattigimizi siz ne bilirsiniz , içinizde az utanma olsa yüzünüze tükürürdüm ama siz ondanda anlamazsiniz ki
/ΛC - Assassin'S Creed 2014-20
Zabıt Katibi
(05-02-2017, Saat: 19:59)Jazz.bH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2017, Saat: 16:47)AssassinS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız burada yalan yanlış konuşma knk Seçkinle sen değil biz kurduk ama kuran Seçkin gözüküyordu hep Big Grin

2nizde alın snickers yiyin Smile , seçkinin yokluğunda benden ty isteyen adam mı kurmuş sonra karaliste girmiş geçin olum bu ayakları ac nin yukselme devri qreen jazz ilr başladı. Sizler bir vardınız bir yoktunuz ama ben her zaman vardım. Wp grubunun yaşadığını seçkin bile bilmiyor , veya baska sunucularda ac yi açtığıni birbirimize kenetlendigimizi hatta sunucu kapattigimizi siz ne bilirsiniz , içinizde az utanma olsa yüzünüze tükürürdüm ama siz ondanda anlamazsiniz ki

Tabi kesin
beni hala kabul ediyorsanız gelirim.
(25-02-2017, Saat: 14:29)ChameleoN[R2D] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beni hala kabul ediyorsanız gelirim.

hala? kabul? derken?
BEN BURDAYIM. ESKIDEN animatordum 1veya 2 level.
Oyun Nick : [The]ForeverWar
İmza felan yok bam bam Big Grin Blush

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi