User

SA:Mp Sunucusu Ekip Çağrısı
Bir yere gitmedinizde server neden çöküşe geçti?
Yaşatmak için çok geç değil daha samp henüz ölmedi    kusursuz bir mod + iyi sunucu seçimi + hosted tab  tekrar eski günlere döndürebilir. Tabi sitede seo optimizasyonuda yok sanırım ondan site user çekmiyor pek
(26-02-2017, Saat: 23:02)Tenebrous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir yere gitmedinizde server neden çöküşe geçti?

hosted al(a)mıyoruz dolayısıyla görünmeziz

mevcut oyuncularda o sıra birilerinin peşine takılıp sağa sola gidip sonra tamamen bıraktığından kimse kalmadı haliyle
Ben bi ara admindim 2012de animatörlükte yapmışlığım vardı. o zamanlar OzgurReiss ti nickim Hatırlayanlar vardır
Bana ozelden varsa bi ss falan at, yetki verdiklerim niye oyuna girmiyor
(14-03-2017, Saat: 21:51)[Z]Kyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana ozelden varsa bi ss falan at, yetki verdiklerim niye oyuna girmiyor

valla aradan baya bi süre geçti bilgisayar fln yenilendi o yuzden ss yok bende. Yarın öbürgün gtayı yüklerim pcye eğer yetki verirseniz devamlı girerim. Görevimi icra ederim. Bu arada ben parayla yetki almıştım
Hadi hayırlısı olsun beyler,
(20-03-2017, Saat: 12:21)huntealar_b Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hadi hayırlısı olsun beyler,

sen burda mıydın ?
(20-03-2017, Saat: 20:05)CoBRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2017, Saat: 12:21)huntealar_b Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hadi hayırlısı olsun beyler,

sen burda mıydın ?

gsr cobra naber kardeşim ?  Big Grin
(20-03-2017, Saat: 20:15)SonerGRNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2017, Saat: 20:05)CoBRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sen burda mıydın ?

gsr cobra naber kardeşim ?  Big Grin

iyidir sen nasılsın Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi