User

steam Bindirimleri 2017
adamdan haklılık akıyor bilader,1-2 saat oynayacağınız oyuna para basmayın etmeyin.

Türkiye'de değeri bilinmeyen adamlardan..

[Video: https://www.youtube.com/watch?v=A14NnHbcLVo]
Türkler hep böyle zaten indirim olsun da noluyorsa olsun işine yarar mı yaramaz mı umrumuzda olmaz Smile
Vay be Oğuz abi bu adamı up uzun zamandır takip ediyorum. Çok iyi yav Confusedkskdkmsmsmsm HEALAO Big Grin
saçmalıkla alakası yok,1 saat oynayacağın oyun için indirim var diye atlayan insan kitlesini eleştirmiş,alınmayın da adam sonuna kadar haklı Big Grin
Pubg denen içeriksiz oyuna da o paranın verilmesi çok saçma
Ben şahsen zaten alacak olduğum oyunu, indirime girene kadar bekleyip girdiğinde alıyorum. Buna bindirme denmez bence Smile
(27-06-2017, Saat: 14:31)Reloaded[peR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: saçmalıkla alakası yok,1 saat oynayacağın oyun için indirim var diye atlayan insan kitlesini eleştirmiş,alınmayın da adam sonuna kadar haklı Big Grin

Saçmalıktan başka bir şey değil. Şu ana kadar aldığım oyunların hepsini 1 saat değil 1 yıl oynadım. Oyun için indirim var diye atlayan insan kitlesi var, hiç değilse oyunun hakkını parayla veriyorsun. Beleşçi davranıp her oyunun korsanını indirmekten de saçmalık yok. Zevk meselesi herşey fakat bedava korsan oyun indirip oynayan kişiler sırf para veriyoruz diye laf etmesin, seviyenizi düşürür.
[-] UEASH kullanıcısın mesajını 1 kullanıcı beğendi.
  • CitadeL (21-12-2023 17:17:04)
1 saatik oynasan da o oyunu yapanın emeğinin karşılığını vermiş olacaksın. Senin emeğine "nasıl olsa 1 saat kullanacağım" diye para vermeseler, illegal yoldan sömürseler hoşuna gider mi?

Bi de iyi konuşmuş diyen var amk...
(27-06-2017, Saat: 15:20)UEASH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-06-2017, Saat: 14:31)Reloaded[peR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: saçmalıkla alakası yok,1 saat oynayacağın oyun için indirim var diye atlayan insan kitlesini eleştirmiş,alınmayın da adam sonuna kadar haklı Big Grin

Saçmalıktan başka bir şey değil. Şu ana kadar aldığım oyunların hepsini 1 saat değil 1 yıl oynadım. Oyun için indirim var diye atlayan insan kitlesi var, hiç değilse oyunun hakkını parayla veriyorsun. Beleşçi davranıp her oyunun korsanını indirmekten de saçmalık yok. Zevk meselesi herşey fakat bedava korsan oyun indirip oynayan kişiler sırf para veriyoruz diye laf etmesin, seviyenizi düşürür.

bedavacı avantac üç kağıtçı klasik Türk kafası anlamıyo bunu malesef para vereni salak görüyo "nasıl olsa internette var" diyo ama iş kendine gelince 1 kuruşunun hesabını yapar

korsan windows kullanıp cuma namazında "kul hakkı yemeyin" diye vaaz veren cami imamı gördüm ben daha bişey söylemeye gerek yok
(27-06-2017, Saat: 15:27)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-06-2017, Saat: 15:20)UEASH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saçmalıktan başka bir şey değil. Şu ana kadar aldığım oyunların hepsini 1 saat değil 1 yıl oynadım. Oyun için indirim var diye atlayan insan kitlesi var, hiç değilse oyunun hakkını parayla veriyorsun. Beleşçi davranıp her oyunun korsanını indirmekten de saçmalık yok. Zevk meselesi herşey fakat bedava korsan oyun indirip oynayan kişiler sırf para veriyoruz diye laf etmesin, seviyenizi düşürür.

bedavacı avantac üç kağıtçı klasik Türk kafası anlamıyo bunu malesef para vereni salak görüyo "nasıl olsa internette var" diyo ama iş kendine gelince 1 kuruşunun hesabını yapar

korsan windows kullanıp cuma namazında "kul hakkı yemeyin" diye vaaz veren cami imamı gördüm ben daha bişey söylemeye gerek yok

Bazılarının da işine gelmeyince "yav bana da birisi siyesgo atsın yav" diyorlar vermeyince de biz salak oluyoruz Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi