User

Windows Bekleme Ekranı Hatası[Çözüldü]
Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce CCLeaner ile temizleme yapıyodum Oyun düzelsin diye. 98% e geldi sonra 3 saat falan yazdı büyük temizleme yapacaktı. Sonra çıktım dedim bişey olmaz. 5 10 dk sonra restart attım pcye. Windows 10 Yükleniş ekranında kaldı böyle.
[Resim: https://i.hizliresim.com/BAyYjj.jpg]
Aslında Windows açık yani mouseu falan kontrol edebiliyosun. Chrome falan herşeye girebiliyosun. Ama bu ekranda takılıp kalıyor habire dönüyor
Usb taktım format usb si windows 10 aslında windows 10 format ekranı geliyor yine bu dönme ekranda takılıp kalıyor.
Ctrl+Alt+Delete yaptım O ekranda kalmıyor. Görev yöneticisine giriyorum onuda göstermiyor habire dönüyor bu.
Bilenler yardım etsin.

LETFENN ACİLL YARDIM
(11-07-2017, Saat: 20:33)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce CCLeaner ile temizleme yapıyodum Oyun düzelsin diye. 98% e geldi sonra 3 saat falan yazdı büyük temizleme yapacaktı. Sonra çıktım dedim bişey olmaz. 5 10 dk sonra restart attım pcye. Windows 10 Yükleniş ekranında kaldı böyle.
Aslında Windows açık yani mouseu falan kontrol edebiliyosun. Chrome falan herşeye girebiliyosun. Ama bu ekranda takılıp kalıyor habire dönüyor
Usb taktım format usb si windows 10 aslında windows 10 format ekranı geliyor yine bu dönme ekranda takılıp kalıyor.
Ctrl+Alt+Delete yaptım O ekranda kalmıyor. Görev yöneticisine giriyorum onuda göstermiyor habire dönüyor bu.
Bilenler yardım etsin.

LETFENN ACİLL YARDIM

Bios menüsünden bi kontrol et orda restart mestart vardı heralde.

Dene belki yaparsın.

Youtubede Videolar vardır oraya da bakablirsin
(11-07-2017, Saat: 20:40)stressarN[RED] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-07-2017, Saat: 20:33)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce CCLeaner ile temizleme yapıyodum Oyun düzelsin diye. 98% e geldi sonra 3 saat falan yazdı büyük temizleme yapacaktı. Sonra çıktım dedim bişey olmaz. 5 10 dk sonra restart attım pcye. Windows 10 Yükleniş ekranında kaldı böyle.
Bilenler yardım etsin.

LETFENN ACİLL YARDIM

Bios menüsünden bi kontrol et orda restart mestart vardı heralde.

Dene belki yaparsın.

Youtubede Videolar vardır oraya da bakablirsin

Youtubeda arattım. windows 10 yükleniş ekranında takılıp kalması. Windows 10 Yükleme ekranı sorunu falan bulamadım.Onlarda siyah ekran veriyor görev yöneticisi açılıyor bende görev yöneticisi açabiliyorum ama, hala dönüyor o ekranda kalıyor.
Çözüm yolu bildiğim kadarıyla yok gibi. Format atman lazım ama son çare formata yönel. Biraz daha kurcala forumlarda, yutupta vs.
ne boş insanlarsınız
(11-07-2017, Saat: 21:23)CitadeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çözüm yolu bildiğim kadarıyla yok gibi. Format atman lazım ama son çare formata yönel. Biraz daha kurcala forumlarda, yutupta vs.

format atıyorum ztn.

@Güncel bilgisayar düzelmiştir. SM lerden biri konuyu kilitlesin.
Tamir lazım da onu sen yapamazsın. Bas formatı
Konu başlığı düzenlendi.

-Sorun çözüldüğüne göre kilit.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows 10 Format Yardım [G.Unit]Ghost 0 3,826 12-08-2019, Saat: 04:33
Son Yorum: [G.Unit]Ghost
  Windows 7/8 ve Driver [G.Unit]Ghost 4 3,297 22-06-2019, Saat: 03:24
Son Yorum: [G.Unit]Ghost
  Windows 10 0xc000000e Başlangıç Hatası CoBRa 4 6,094 30-07-2017, Saat: 13:32
Son Yorum: den1z
  Ekran Kayması[Çözüldü] cLowns 5 4,462 11-07-2017, Saat: 21:40