User

[Z] Den Unutamadıgınız Eski Clanlar ?
sonra o lp$ vtp ile birlesip lpv mi oldu? lpv de eol oldu. bunlar hep seks
[-] [Vadi]groove kullanıcısın mesajını 1 kullanıcı beğendi.
  • HighFlayer (12-01-2024 01:54:10)
(11-02-2018, Saat: 06:54)duMan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2018, Saat: 21:21)DeyroL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bak SovaLye Z De 9 Level de Clan İşlerini Resmiyet işini hep o bakıyor die biliyordum Vekil diye biliyordum [Z]İceworld hep Aklımda Olan isimlerdendi onu hic unutmadım Kendisi 8 veya 9 leveldi Koyucu2 En Eski Kendi Clanı vardı Koyucu Team [KT] Vardı [Z]Akon en son 8 level Diye biliyordum Ve Son olarak Modrlicc 9 Level diye biliyorum o Yurtdısında yasıyor diye biliyorum ama kendisi türkmüş öyle biliyorum aklımda olan kisiler bu

IceWorld hesabı ufak bir kardeşimizle paylaştığı için veda etmek zorunda kalmıştı ((: Antlion'u hala bir kaç forumda görebilirsin yine eskiden yaptığı işlerden yürüyor diye biliyorum akon bıraktı oyunla bi bağlantısı yok uzun zamandır
koyucu2 Yunus üniversitesini bitirdi hayata çoktan atıldı şuan ne yapıyor bilmiyorum ama bir kuşak geçti şuradan. Ben hatırlarım, o yaşıma rağmen hep bi heyecanla girerdim ufak bi kaç şehirde tanıdık arkadaşlarla vakit geçiriyomuş gibi herkes tanıdık. Muhabbet var. Gerçekten güzel bir kuşak geçti buradan, sayabileceğim 25-30 kişi vardı belki bu insanlar burada bi çok şey öğrendi bence. Ben Türkçe'yi bilgisayar ortamı üzerinden düzgün kullanıyorsam burası atmıştır temelini Big Gringariptir, hatırlayan var mıdır bilmem 2009 ya da 2010 sitenin girişinde bir panel çıkıyordu, "ÖZENTİ OLMA ÖZENLİ OL-Türkçeni doğru kullan". Her neyse laf uzamış, şimdi bakıyorum da 8 sene olmuş en aşağı. dediğim gibi kuşak çoktan geçmiş..

üzdün kanka clan mı kuralım yani napalım?
[VA] - Vendetta Academy
[B8] - Black Eight

VA ve B8 hem ortamı, hem kişileri bakımından burdaki tüm clanlara beş çeker kapasitedeydi (herhangi bir yerde aynı kadrolar tekrar kurulsa oradaki diğer klanlara beş çeker o kadar da iddialıyım). VA ve B8 klanları benim gözümde apayrıdır. Özellikle B8.
[-] [Z]Rifleman kullanıcısın mesajını 1 kullanıcı beğendi.
  • TheSensey (20-12-2023 23:13:55)
uS ve KT çok net
(14-06-2018, Saat: 23:44)[Z]Rifleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [VA] - Vendetta Academy
[B8] - Black Eight

VA ve B8 hem ortamı, hem kişileri bakımından burdaki tüm clanlara beş çeker kapasitedeydi (herhangi bir yerde aynı kadrolar tekrar kurulsa oradaki diğer klanlara beş çeker o kadar da iddialıyım). VA ve B8 klanları benim gözümde apayrıdır. Özellikle B8.

enyalios'un içinde bulunduğu yerler haddinden fazla seksileşiyor.
CRY
B8
[G.Unit]
[B8]
Unutamadığım tek şey Wuzimu
Valla KT CRY G.UNİT uS B8 GoS EoL Bunlar Unutulmayan Clanlardı en Son Olarak AC Clanı bile dahil saydıklarım unutulmayan eski clanlardan birilerdir...
(16-06-2018, Saat: 06:02)V_Groove Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-06-2018, Saat: 23:44)[Z]Rifleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [VA] - Vendetta Academy
[B8] - Black Eight

enyalios'un içinde bulunduğu yerler haddinden fazla seksileşiyor.

ben de seni unutamıyorum......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski Günler NikeBack 7 5,205 12-02-2018, Saat: 13:37
Son Yorum: NikeBack
  Eski mekanlar [GoS]MeMoV 4 4,488 04-09-2017, Saat: 19:01
Son Yorum: TussoR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi