User

[Z]Group Prison Map
Prison Map

1 Hafta öncesinden teamspeak3'de gerekli olan bir ihtiyaç olduğu duyduğum zaman temellerini atmıştım bir kaç dokunuş yapmıştım fakat birçok ekisiği var onları 1 hafta içerisinde bitirip yeni halini sizlerle paylaşacağım şuanlık yapım aşamasındadır.

Map'a Eklenecek Listesi
Hapishane etrafına 4 tane kule eklenecek-
Orta kısma oyuncuların fazla erişemeceği jail yiyen oyuncular için bir bölüm yapılacak-
Oyuncular gezip içeride jail yiyen oyuncuları görebilecektir-
Tüm buglar kapatılıp herhangi bir firar söz konusu olmayacaktır-
Heli saldırılardan dolayı belli bir kısmı engellenecek görünmez barikatlar kurulacak-
Hapishane içinde gym ve değişik objeler eklenecektir-
bahçe duvarların üstünde teller eklenecek hapishane havaısı verilecektir-
Textureler atılacaktır-
kolay gelsin kaptan reyis senin mapler efso biliyoruz
güzel olur

Dynamic'in map de var

2 farklı şehirde jail olcak diyebiliriz
süpermiş
İyiymiş. Eline sağlık.

Shy Mutluluğunu Paylaştığın Değerlidir.Ama Üzüntünü Paylaştığın İnsan Özeldir.  :rolleyes:

Şu Prison Break'teki Foxriver Prison tarzı olsa efsane olur Big Grin
Yorumlar için tek tek teşekkürler ederim map devam ediyorum yakın bir tarihte bitirmeyi planlıyorum.  Foxriver Prison'la birebir aynı olacak diyeyim  Smile

(02-05-2017, Saat: 18:53)[Z]Kyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu Prison Break'teki Foxriver Prison tarzı olsa efsane olur Big Grin

O tarz yapayım istersen benim için tasarım olarak daha kolay olur tek eksik biraz daha büyütmek onun dışında baya kolay Smile.
Map çalışmalarım devam ediyor fakat pawn hakkında birkaç birşeye ihtiyacımız var.

1- Prison kurulu olduğu alana araç , askeri araç tarzındaki araçların girmesi yasak ve spawn edilmemesi gerekiyor.
2-Oyuncular o bölgeye girdiğinde ellerinde silahlar gitmesi ve marketi açmamaları lazım.
aga girişe Silivri F Tipi Kapalı Cezaevi yazıverin texture studio ile
Bu proje rafa mı kaldırıldı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Z]Group SA:Mp [Z]Lunaci[TR] 4 4,021 13-12-2023, Saat: 17:48
Son Yorum: [Z]Destere
Exclamation [Z]Group SA:Mp Admin & Animatör Ekibi Toreador 0 800 13-12-2023, Saat: 02:21
Son Yorum: Toreador
  [Z]Group Müzikleri [Z]Lunaci[TR] 1 174 09-12-2023, Saat: 20:21
  [Z]Group - Memories Daqe 0 1,186 13-09-2022, Saat: 13:50
Son Yorum: Daqe
Exclamation [Z]Group SA:Mp Oyun İçi Kurallar Ve Yaptırımlar Toreador 0 2,903 08-06-2017, Saat: 21:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi