User

Bisiklet İle Kilo Vermek
Arkadaşlar acaba düzenli bisiklet sürerek kilo verebilir miyiz? Eğer veriliyorsa bilen arkadaşlar ufak bir anlatırsa sevinirim. : )
Bisikleti sureceksin
@sLaPPy[RED] Bisikletin altına yatsaydımda bunu görmeseydim
nasıl bisiklet süreceksin? sokakta mahallede süreceğin bisikletle kilo veremezsin,belediyeler bisiklet sürenler için yollar yerler yapıyor,oralarda sürebilirsin.fakat ultra bi etki göstereceğini zannetmiyorum.bi fitness salonuna yazılıp tamamen kardiyo yaparakta verebilirsin.
Sokakta mahallede sürerek niye veremesin kondisyon olacak her türlü.
Sokakta degil aşırı büyük bir park var kagithanede dumduz yollari kilometrelerce uzunlugunda.

Hasbahce mesire alani diye belki bilen varfir

Veya koşu bandi ile kilo vermek için bi düzen de soyleyebilitsiniz
olum çok gereksiz konu açıyorsunuz az yağ yakıp bacak kası yaparsın
Bilsem niye açayım konuyu ?
Güzel konu hemen vereyim cevabını ben bisiklet sürüyordum birkaç yıl önce düzenli olarak. Ama öyle düz yolda sürerek biryerlere varamazsın yapman gereken bayır,dağ gibi yerleri tırmanmak. Hemde çıktıktan sonra inerken pedal bile çevirmiyorsun. Rüzgar gibi etkenler sayesinde serinliyorsun.
Beslenmene dikkat et, düzenli dinlenerek ve sürekli yap ama en önemli beslenme, salonda zaten bisiklet ve koşu yaptırıyorlar kilo vermek isteyenlere. Kondisyonuna faydası çok dinçleşirsin

Ha şu var, eğer kilo vermeye ve dediğim şeylere cidden takıntılıysan niyetin varsa kesinlikle spor salonuna başla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi