User

Oyunla alakalı
(18-07-2017, Saat: 15:20)V_Groove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar Fatality
Selamlar  Sad

İndireceğin 3-5 driver zaten, programa falan gerek yok. Güvenilir olmayan şeyleri indirme.
(18-07-2017, Saat: 17:22)Zyklon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl donuyo la 3-4 saniyede bir takılma gibisindenmi?

aynen. Bazen 1 saniyede 1 olabiliyor.  Video çekip atabilirim istersen.

(18-07-2017, Saat: 17:29)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2017, Saat: 15:20)V_Groove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar Fatality
Selamlar  Sad

İndireceğin 3-5 driver zaten, programa falan gerek yok. Güvenilir olmayan şeyleri indirme.

Abi güvenilmez, viruslu falan gibi bi program değil. Bu bilgisayarı 4 5 ay önce aldım. İlk aldığımda win7 idi. Ve Driver Pack Solution vardı. Kullanılmış bilgisayar idi. İlk bilgisayar sahibinin evine gittiğimde, gördüm bu dediklerimi. Driver Pack Solution tüm sürücüleri güncelliyor. Bilgisayarı eve getirdiğimde, Driver Pack Solution programının içine baktım ne var ne yok diye. İçinde tüm driverlar vardı. Aygıt Yöneticisinde olan ve 2 3 tane fazla driver. O zaman win7 idi kasma, donma, takılma gibi birşey yoktu. Niye böyle oldu hala anlamıyorum. Bide tayfurr mu yada HyperionX miydi biriniz Driver Booster indir demişsiniz. Driver Booster ile aram çoktan var. Zaten nasıl bir program olduğunu biliyorum.
Tavsiyem W7 Geçmen
Driverpack solution iş bilmeyen formatçıların kullandığı bir şey. İşi bilenler daha farklı versiyonlarını kullanıyor. 3-5 driver için indirmeye değmez
[-] [Z]Rifleman kullanıcısın mesajını 1 kullanıcı beğendi.
  • Toreador (03-01-2024 19:02:29)
(18-07-2017, Saat: 19:58)[Z]Rifleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Driverpack solution iş bilmeyen formatçıların kullandığı bir şey. İşi bilenler daha farklı versiyonlarını kullanıyor. 3-5 driver için indirmeye değmez

Abi Driver Pack Solution sayesinde kasmıyodu o zaman ztn. Driver Pack Solution ile güncellemişti adam.

(18-07-2017, Saat: 19:32)AlihanBey™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyem W7 Geçmen

Alihan abi win7 ye geçme ihtimalım 97% Her gün düşünüyorum geçsemmi geçmesemmi diye. Seviyor Sevmiyor işine döndü iyice 😳😳😳😳
driverları kendin bulup indir programla olcak şey değil o

yıl olmuş 2017 ne win7'si ya? saçmalama bırakın şu hurafeleri windows 10 var ne güzel işte devam et
(19-07-2017, Saat: 02:18)Toreador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: driverları kendin bulup indir programla olcak şey değil o

yıl olmuş 2017 ne win7'si ya? saçmalama bırakın şu hurafeleri windows 10 var ne güzel işte devam et

Gürkan abi driverları nerden buluyum? Aygıt Yöneticisinde olan driverları tek tek güncelledim. Windows Update de herşeyi güncelledim şuan en son sürümdeyim olmadı. Tek çare Driver Pack Solution oda olmassa Win7. Yıl 2017 olmuş ama, Win7 hala kullanışlı.
Win7 sakın geçme. Yeni çıkan uygulamalarda/oyunlarda sorun yaşarsın bundan sonra. 

Driverları bulamıyorsan aygıt yöneticisini at buraya bulalım son sürüm driverları.
(19-07-2017, Saat: 11:37)Fatality[exP] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Win7 sakın geçme. Yeni çıkan uygulamalarda/oyunlarda sorun yaşarsın bundan sonra. 

Driverları bulamıyorsan aygıt yöneticisini at buraya bulalım son sürüm driverları.

Abi direk Aygıt Yöneticisine girip ss alsam atsam olurmu?
(19-07-2017, Saat: 16:05)[G.Unit]CaPTaiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi direk Aygıt Yöneticisine girip ss alsam atsam olurmu?

Olur tabi. Görüntü, ağ, depolama, ses gibi gereken sekmelerin fotosunu atabilirsin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi